«Дії платника у разі блокування податкової накладної» - про це на семінарі - тренінгу для платників податків Херсонщини 

08.08.2017 07:09:49
«Дії платника у разі блокування податкової накладної» - про це на семінарі - тренінгу для платників податків Херсонщини 

 

Такою була основна тема семінару - тренінгу для платників податків області, проведеного сьогодні у прес-центрі Головного управління ДФС у Херсонській області.

Під час заходу заступник начальника фіскального відомства Наталя Невдах розповіла про новий механізм, запроваджений для підвищення ефективності боротьби з ухиленнями від оподаткування, який дозволяє автоматично аналізувати податкову накладну на наявність ризиків та повідомила про перші підсумки роботи системи блокування податкових накладних в області.

Всі учасники отримали практичні поради щодо послідовності дій платника ПДВ у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної. Зокрема, для оперативного та всебічного розгляду поданих документів (таблиці, повідомлення щодо видачі документів для підтвердження реальності здійснення операцій по ПН, пояснення) платникам необхідно своєчасно вносити до «Електронного кабінету платника» пакет документів, який підтверджує реальність проведеної операції від початку придбання (вирощування, виробництва) до завершення реалізації товарів, послуг.

Увага!: спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області проводять семінари-тренінги для платників податків нашої області  щопонеділка та щосереди об 11-00 за адресою:  м. Херсон, пр-т. Ушакова,75, 1-й поверх, прес-центр.

Детальна інформація – на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області (http://kherson.sfs.gov.ua) або за номером телефону (0552) 42-76-47 http://kherson.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/304975.html

Прес-служба Головного управління 
ДФС у Херсонській областіКорисні посилання