«Містечко професій – Освіторія»

10.10.2018 13:17:01
«Містечко професій – Освіторія»

Саме під такою назвою 10 жовтня 2018 року на площі перед Новотроїцьким центром культури та дозвілля відбувся профорієнтаційний захід для шкільної молоді, організатором якого виступила районна філія Херсонського обласного центру зайнятості. Цього року його учасниками стали 2 виші та 12 професійно-технічних закладів і коледжів, а гостями близько 300  учнів –старшокласників закладів загальної середньої освіти району та їх батьки.

Під час відкриття, до присутніх звернулися: голова районної державної адміністрації Наталія Солтановська, голова районної ради Юрій Коцегубов, директор районної філії центру зайнятості Ірина Збаровська та Новотроїцький селищний голова  Наталя Пінчук. У своїх виступах вони відмітили, що даний захід є прекрасною нагодою для молоді обрати свою майбутню професію та побільше дізнатися про навчальні заклади, в яких вони можуть її отримати.

У програмі Освіторію відбулася творча презентація всіх навчальних закладів, під час якої студенти і викладачі розповідали про свою Альма-матер, демонстрували продукцію вироблену власними руками та показували номери художньої самодіяльності.

Також, працівники районної філії центру зайнятості провели для всіх бажаючих профорієнтаційне обстеження, яке допомогло виявити професійні схильності та інтереси учнів.

Корисні посилання