«Обираємо професію сьогодні»

12.06.2018 12:44:37
«Обираємо професію сьогодні»

 

Під час роботи пришкільних оздоровчих таборів, для учнівської молоді загальноосвітніх шкіл Верхнього Рогачика районна філія Херсонського обласного центру зайнятості спільно з районним Будинком дитячої та юнацької творчості провели профорієнтаційний захід «Обираємо професію сьогодні».

Ознайомлення з роботою районної філії розпочалося з довідково-консультаційного сектора, у якому розміщено чимало корисної інформації для учнівської молоді. Присутні дізналися про стан ринку праці, основні ринкоутворюючі підприємства району . Отримали інформацію про світ існуючих професій та професії, які користуються підвищеним попитом на ринку праці, ознайомилися з представленими навчальними закладами та можливостями Центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України.

Також учнів проінформовано про сучасні засоби допомоги у працевлаштуванні: відеорезюме, он-лайн співбесіду, про можливість використання психодіагностичного тестування за допомогою міжнародної тестової методики «Magellano», якою можна скористатися на безкоштовному профорієнтаційному порталі «Моя кар’єра», а ще безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі на Платформі державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри, яка створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі.

По завершенню заходу фахівець з профорієнтації  запропонувала бажаючим школярам пройти профдіагностичне тестування, яке визначить їх нахили до тієї чи іншої професії.

Корисні посилання