«Разом - зробимо ЦОП краще!»

17.11.2017 14:58:51
«Разом - зробимо ЦОП краще!»

Таким був основний меседж інформаційно - просвітницької акції, яка відбулася вчора у Центрі обслуговування платників Херсонської ОДПІ. Така акція проводилася вперше та була розрахована на участь громадян та платників податків – відвідувачів ЦОП, які оцінювали рівень ефективності та якості надання послуг шляхом анонімного опитування.

Ініціювали проведення заходу та розробку анкет фахівці управління організації роботи Головного управління ДФС у Херсонській області. А їхніми помічниками стали студенти та завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Херсонського національного технічного університету Лариса Сідельникова та представник журналу «Вісник. Право знати все про податки і збори» Ірина Каражева.  

Ексклюзивну анкету для опитування, яка містила 10 питань відвідувачі ЦОП заповнювали власноруч та за допомогою студентів-волонтерів. Також, респонденти отримували стікери синього кольору - «Все добре» та червоного - «Є проблеми», які після спілкування з фіскалами, вони мали покласти до відповідних скриньок. Отримана інформація буде використана для розробки та реалізації заходів із поліпшення якості надання послуг у ЦОП.

Захід тривав понад дві години та був досить цікаво і позитивно сприйнятий відвідувачами ЦОП. За час опитування майже 70 громадян залишили свої відгуки. Більшість із опитаних виказали цілковите задоволення роботою ЦОП. Водночас, кожен десятий вважав, що робота ЦОП потребує удосконалення. Зокрема: підвищення якості інформаційних послуг та удосконалення технічного функціонування податкових баз. 

Окрім гарного настрою та позитивного спілкування, відвідувачі ЦОП мали можливість отримати індивідуальні податкові консультації щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які надавала начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області Олена Грищук. А наостанок усі отримали приємні подарунки - журнали «Вісник. Право знати все про податки і збори».

Довідково. Опитування триватиме до 15 грудня 2017 року. Аби максимальна кількість суб’єктів господарювання та громадян мали  можливість залишити свої відгуки про роботу ЦОП області, відповідну анкету розміщено на головній сторінці субсайту територіальних органів ДФС у Херсонській області у розділі «Анонси». Тож усі бажаючі прийняти участь в опитуванні дистанційно можуть перейти за посиланням http://kherson.sfs.gov.ua/anonsi-ark/17114.html. Заповнені анкети необхідно надіслати до фіскальної служби області на електрону пошту: ks.presscenter@sfs.gov.ua.

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській областіКорисні посилання