Ірина Фріз ознайомилася з роботою медичних закладів Херсонщини

15.03.2019 16:24:19
Ірина Фріз ознайомилася з роботою медичних закладів Херсонщини

Сьогодні Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз та голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв відвідали центр високоспеціалізованої медичної реабілітації на базі комунального закладу «Обласна лікарня відновного лікування».

Вони ознайомились з умовами лікування та реабілітації, а також побачили процес фізіологічних процедур, що проводяться в центрі.

«Мене вразив високий рівень технічного оснащення і можливості надавати комплексну та фахову допомогу хворим», - підкреслила Ірина Фріз.

Головний лікар медичного закладу Вікторія Вагнер розповіла про процедури,  що  сприяють відновленню та реабілітації пацієнтів, а також продемонструвала нове обладнання для лікування.

Під час робочої поїздки Міністр у справах ветеранів України побувала в інформаційно-аналітичному центрі медичної статистики.

Крім того, ознайомилась із роботою обласного територіального центру екстреної медичної допомоги, і мала змогу побачити як приймаються виклики  та надаються рекомендації по телефону, щодо невідкладної медичної допомоги до приїзду лікаря.

 Корисні посилання