Держекоінспекція виявила самозахват земель СТ «Лотос-2»

20.03.2017 13:36:58
 Держекоінспекція виявила самозахват земель СТ «Лотос-2»

В рамках кримінального провадження держінспекторами з охорони навколишнього природного середовища проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині охорони земельних ресурсів на території земель садівничого товариства «Лотос-2».

В ході перевірки встановлено, що в прибережній захисній смузі ріки Дніпро в межах земель садівничого товариства «Лотос-2» наявна територія  огороджена парканом із сітки-рабиці, на відстані 5.9 м від урізу води ріки Дніпро встановлено бетоновану П-образну конструкцію, дно якої частково засипано щебенем, землею та будівельними відходами. Загальна площа самовільно зайнятої земельної ділянки в прибережно - захисній смузі  ріки Дніпро складає 162,8 м2, що є порушенням Земельного та Водного Кодексів України.

За результатами перевірки Державною екологічною інспекцією у Херсонській області здійснено розрахунок розміру шкоди, заподіяної державі внаслідок самовільного зайняття  земельної ділянки. Матеріали перевірки скеровані до Херсонської місцевої прокуратуру для вжиття відповідних заходів реагування.

За інформацією Державної екологіічної інспекції у Херсонській областіКорисні посилання