відбудеться тренінг «ВЗАЄМОДІЯ З КЛІЄНТОМ»

12.09.2018 09:05:19
 відбудеться тренінг «ВЗАЄМОДІЯ З КЛІЄНТОМ»

26-27 вересня в Новій Каховці в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні відбудеться тренінг «ВЗАЄМОДІЯ З КЛІЄНТОМ». До участі в заході запрошуються представники малого, середнього та великого бізнесу всіх галузей Півдня України, власники, керівники та спеціалісти з менеджменту, маркетингу, продажів.

Організатор заходу – Центр підтримки бізнесу м. Миколаїв.

Тренінг «ВЗАЄМОДІЯ З КЛІЄНТОМ» – це дводенний інтерактивний курс, націлений на впровадження ефективної практичної моделі роботи з клієнтом в компаніях, підвищення якості ведення бізнесу та відповідності європейським стандартам, що дозволить значно підвищити ефективність ведення підприємницької діяльності. Спеціально розроблений курс допоможе Вам уникнути помилок у подальшій роботі з клієнтами, побудувати дієву систему взаємодії, а також підвищити ефективність та якість взаємодії з клієнтами.

За 2 дні навчання Ви:

  1. Отримаєте робочі інструменті та методикам роботи за напрямками:
  • алгоритм взаємодії з клієнтами;
  • відпрацювання умінь та навичок, які сприяють побудові ефективних відносин з клієнтами.
  1. Будете використовувати найбільш ефективні та результативні технології взаємодії з клієнтами у всіх напрямках.

Курс спеціально розроблено для підвищення ефективності системи взаємодії з клієнтами в компанії та складається із двох навчальних днів.

Вартість навчального курсу з врахуванням її часткової компенсації в рамках ініціативи EU4Business становить 2450,00 грн. У вартість входять друковані навчальні матеріали, перерви на каву, легкі закуски та обіди.

Кількість місць обмежена, для участі в тренінгу буде відібрано 15 учасників. Заповнити аплікаційну форму на участь в конференції можна за посиланням:

https://form.jotformeu.com/82242653951357

Місце проведення: (уточняється).

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту bsc-mykolaiv@biz.mk.ua або телефонуйте за номерами: +38 (0512) 47 84 38; +38 (068) 380 83 45

Корисні посилання