100-річний Ювілей в селищі Асканія-Нова

11.08.2016 09:04:38
100-річний Ювілей в селищі Асканія-Нова

9 серпня 2016 року у приміщенні Асканія-Нова селищної ради відбулося урочисте привітання ювіляра Акуленка Івана Аврамовича із знаменною датою-  100-річчям  від  дня народження.

Від щирого серця з ювілеєм видатного мешканця смт.Асканія-Нова привітали голова районної ради Володимир Бериславський, керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Білоущенко, голова районної ветеранської організації Олександр Добровольський, Асканія-Нова селищний голова Віталій Свінціцький, голова ветеранської організації смт.Асканія-Нова Віра Чернова.

Працівниками селищної ради підготовлено для Івана Аврамовича неочікуваний подарунок – вітання від рідних, друзів, односельців; відеоролик про молоді роки, а також пісні-вітання.

«Сьогодні зібралось багато людей, щоб привітати Вас та вклонитися Вашим рокам. А це ознака надзвичайної поваги і любові до Вас, Іване Аврамовичу», – наголосив Володимир Бериславський та побажав ювіляру здоров’я, сімейного благополуччя та поваги рідних та близьких.

– Іван Аврамович Акуленко – справжній боєць як на стежках фронту, так і в мирний час. Його досвідом та порадами живе уже не одне покоління асканійців. Нам дісталася велика честь спілкуватися з Вами, ми вдячні Вам за те, що маємо змогу переймати Ваш досвід. Бажаємо Вам здоров’я, наснаги та сил для того, щоб ми разом із Вами могли зібратися у такій чудовій компанії на Ваше 150-річчя, – побажала Наталія Білоущенко.

Народився ювіляр у смт. Велика Лепетиха Херсонської області у далекому 1916 році. До призову на військову службу до Армії встиг закінчити 2 курси Херсонського мореплавного училища. У війську отримав звання старшого лейтенанта, був начальником штабу стрілкового батальйону Феодосійсько-Бранденбургської дивізії Приморської армії Північно-Кавказького фронту. У Другій світовій війні брав безпосередню участь із перших її днів. По закінченню війни багато працював – самовідважено і добросовісно,  віддаючи всього себе людям. І тому до багатьох бойових і трудових медалей та орденів додається мирний – «Знак пошани». Асканійці знають Івана Аврамовича Акуленка – цього статного і енергійного ветерана з безліччю орденів на грудях, по спільній роботі в минулому: і в інституті, де він працював заступником директора АГЧ, і коли очолював Асканія-Нова селищну раду, і коли був головою ветеранської організації селища.

Безкінечні слова шани, подяки звучали від усіх, хто прийшов привітати ювіляра. На кінець зустрічі присутні заспівали  винуватцю  торжества «Многая літа».

Корисні посилання