22-річчя Конституції України відзначили у Херсоні

28.06.2018 07:18:04
22-річчя Конституції України відзначили у Херсоні

28 червня громадськість Херсона, активісти й представники влади зібралися біля погруддя Т.Г.Шевченка з нагоди державного свята - Дня Конституції України та відзначення її 22-річчя. 

Зі словами вітання до учасників заходу звернувся народний депутат Олександр Співаковський: «Це свято визначає фундамент нашої держави, її соборність, прагнення стати вільною країною. На жаль, нам знову доводиться відстоювати свою незалежність. У зв’язку з цим цінність Основного закону для кожного з нас зросла в рази. Але, шануючи Закон, самовідданою працею кожного ми зміцнимо нашу країну, здобудемо перемогу».

«Ми є спадкоємцями давньої традиції, починаючи від Конституції Пилипа Орлика. Але суспільна думка з часом зазнала змін. Наші предки писали про права і вольності, але тепер ми розуміємо, що порядок та процвітання держави можливі тільки за наявності обов’язків. І сучасна Конституція містить права, свободи й обов’язки громадян. Усе залежить від нас - чи будемо ми  громадянами, патріотами, чи змінюватимемо країну вже сьогодні», - наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Балонь, а також нагородив захисників України з нагоди свята.

На мітингу пролунали вимоги про звільнення Олега Сенцова - українського режисера, нашого співвітчизника, незаконно засудженого бранця Кремля, який ще 14 травня 2018 року оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів.

Після закінчення заходу відбулося покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченка. А потім громадськість разом з представниками влади переправилися до площі ім. В.Чорновола та до Алеї Героїв незалежної України, щоб покласти квіти меморіалам національних героїв України.Корисні посилання