Вакансiї

Результати проведення конкурсу в Департаменті фінансів Херсонської ОДА

23.02.2017

23 лютого 2017 року в Департаменті фінансів Херсонської обласної державної адміністрації проведено конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу фінансів соціально-культурної сфе..

Оголошення про результати конкурсу Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації. (категорія В)

23.02.2017

Оголошення про результати конкурсу на зайняття посади державної служби –головний спеціаліст відділу з питань розвитку житлового господарства, благоустрою та комунального обслуговування управлінн..

Розпорядження Президента України № 43/2017-рп "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад голів районних державних адміністрацій"

21.02.2017

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад голів районних державних адміністрацій Відповідно до частини другої статті 23 Закону України "Про державну службу": 1. Оголосити кон..

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” - заступника голови Іванівської районної державної адміністрації 

16.02.2017

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ Посадові обов’язки: 1. Відповідає за реалізацію державної і регіональної політики у галузях освіти, моло..

Оголошення про результати конкурсу Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Херсонської обласної державної адміністрації. (категорія В)

15.02.2017

14 лютого 2017 року в Департаменті житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Херсонської обласної державної адміністрації проведено конкурс на зайняття посади державної служ..

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу продукції рослинництва, розвитку зрошуваного землеробства та інженерно-технічного забезпечення Департаменту агропромислового розвитку

13.02.2017

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ на зайняття вакантної посади державного службовця категорії «В» - головного спеціаліста відділу продукції рослинництва, розвитку зрошуваного землеробства та ін..

Управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації оголошує конкурсний відбір на посади державної служби категорії “В”

06.02.2017

- головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти та інспекції навчальних закладів; Умови на зайняття посади. - головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи,..

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору керівника державного навчального закладу «Центр підвищення кваліфікації спеціалістів виробництва продуктів вівчарства»

01.02.2017

1. Найменування: державний навчальний заклад – «Центр підвищення кваліфікації спеціалістів виробництва продуктів вівчарства» 2. Місце знаходження закладу: Херсонська обл., Чаплинс..

Результати конкурсу на зайняття вакантної посади заступника голови Нижньосірогозької районної державної адміністрації (категорія «Б»)

01.02.2017

31 грудня 2017 року в обласній державній адміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади заступника голови Нижньосіро..

Оголошення конкурсу на посаду головного спеціаліста Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації (категорія "В")

30.01.2017

УМОВИ проведення конкурсу посада: головний спеціаліст відділу з питань розвитку житлового господарства, благоустрою та комунального обслуговування управління благоустрою, розвитку житлового господ..

Результати конкурсу на посаду начальника відділу спорту та організаційної роботи (категорія «Б») управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації

25.01.2017

Заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, начальник відділу спорту та організаційної роботи (категорія «Б») – Степанов..

Про результати проведення конкурсу в Департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської обласної державної адміністрації

19.01.2017

18 січня 2017 року в Департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської обласної державної адміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади держа..

Результати проведення конкурсу у Департаменті економічного розвитку та торгівлі Херсонської обласної державної адміністрації

18.01.2017

16 січня 2017 року в Департаменті економічного розвитку та торгівлі Херсонської обласної державної адміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади. Відповідно до пунк..

17 січня 2017 року в обласній державній адміністрації проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби

18.01.2017

Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади  заступника начальника управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, начальника відділу спорту..

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступника голови Нижньосірогозької районної державної адміністрації Херсонської області

11.01.2017

Загальні умови Посадові обов’язки Заступник голови Нижньосірогозької районної державної адміністрації (далі – заступник голови): 1. Відповідає за реалізацію державної і регіо..

Корисні посилання