Аеропорт «Херсон» презентував пріоритети розвитку на 2018 рік

20.12.2017 13:43:20
Аеропорт «Херсон» презентував пріоритети розвитку на 2018 рік

Сьогодні керівництво Міжнародного аеропорту «Херсон» підбило підсумки роботи у 2017 році та розповіло під час прес-конференції журналістам про пріоритетні напрямки роботи на наступний рік.

Віталій Кучерук, директор аеропорту розповів, що у компанії є ціль – за 5 років посприяти розвитку туристичного потенціалу та надавати послуги європейського рівня, розширюючи географію польотів, що дасть можливість Херсонщині стати конкурентоспроможним курортом у світі.

«Наразі ми покращуємо інфраструктуру запустивши на сайті розділи у яких можна онлайн придбати квитки на літак, замовити завчасно трансфер з аеропорту і навіть обрати готель або забронювати тур відпочинку, - розповів він. Для нас важливий розвиток і постійно крокувати вперед, тому що інвестиції «прилітають» саме авіасполученням».

Серед головних пріоритетів у розвитку аеропорту на наступний рік це співпраця з компаніями "low-cost" (бюджетні авіакомпанії), що дасть змогу залучити більшу кількість туристів. В найближчий час вже планується провести перемовини у Ірландії за участі голови
Херсонської ОДА.

За статистикою за 11 місяців цього року було здійснено майже 500 рейсів та надано послуги з авіаперевезень 100 тис. пасажирам.

Щодо робіт пов’язаних з роботами з реконструкції, то необхідно 60 млн грн для ремонту другого поверху аеровокзального комплексу, що дасть змогу збільшити пропускну здатність пасажирів з 400 чоловік до 1000 чоловік на годину.

Серед усього також 150 млн грн необхідно на реконструкцію світлосигнальної системи, що дозволить отримати І категорію, яка дозволяє сідати літакам в умовах негоди або вночі. Це також одна з умов великих авіакомпаній, яких планують залучити до співпраці.

 Корисні посилання