Активний відпочинок у Верхньому Рогачику

07.06.2018 06:05:35
Активний відпочинок у Верхньому Рогачику

Літні канікули – цікава і незабутня пора для нових відкриттів, здорового активного відпочинку та невпинних веселощів. І хоча на календарі вже 5 червня, у Верхньому Рогачику продовжується святкування  Міжнародного дня захисту дітей.

5 червня у парку «Ювілейний» відбулося святкове дійство для найменших жителів селища, організоване службою у справах дітей райдержадміністрації, районним будинком культури, БДЮТ, за підтримки громадської організації «Верхньорогачицька спілка учасників АТО». Глядачі змогли насолодитися чудовим виконанням яскравих хореографічних постановок та прослухати вокально-інструментальні композиції, які підготували учні Верхньорогачицької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів та дорослі учасники концерту. Крім того, всі дітки активно брали участь у рухливих та інтелектуальних іграх, за перемогу в яких отримували солодкі призи.

Присутні змогли поспілкуватися з учасником антитерористичної операції Нощенком Євгеном Михайловичем. Земляк привітав дітей зі святом, передав привіт із передової та запевнив, що українські воїни завжди будуть пильнувати яскраве сонечко на мирному небі для наших діточок.

До уваги глядачів було представлено виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва учнів загальноосвітніх шкіл селища, наймайстерніші автори були нагороджені грамотами та заохочувальними призами. Наприкінці свята на присутніх чекала дискотека, на якій змогли вдосталь повеселитися не тільки дітлахи, але й дорослі учасники свята.

Корисні посилання