Андрій Балонь провів виїздну робочу нараду у Генічеську

11.08.2017 13:37:48
Андрій Балонь провів виїздну робочу нараду у Генічеську

Сьогодні, 11 серпня, в рамках поїздки до Генічеського району, відбулася робоча нарада заступника голови облдержадміністрації Андрія Балоня, на якій були присутні представники райдержадміністрації, силові та територіальні органи влади в районі.

Зокрема, на робочій зустрічі  розглядалися питання щодо організації та проходження курортного сезону в районі, про підсумки виконання та надходження до бюджету району за 7 місяців, забезпечення публічного порядку в районі, аналіз злочинності за поточний рік у Генічеську та інше.

По кожному питанню доповідав голова райдержадміністрації Олександр Воробйов. Він зазначив, що всі питання, які винесені на порядок денний наради, є важливими для Генічеського району та перебувають на постійному контролі керівництва.

Так, було зазначено, що за підсумками роботи за сім місяців поточного року план доходів загального фонду бюджету району з урахуванням дотації і субвенції з держбюджету виконано на 104%, при уточненому плані 285991,3 тис. грн фактичне виконання  - 299480,6 тис. грн.

Крім цього, за звітний період до місцевих рад надійшло власних і закріплених доходів 86388,7 тис. грн. Планові показники виконані на 119 %.

План по власних та закріплених доходах районного бюджету виконано на 121,2 %. Понад план отримано 6732,3 тис. грн.. В загальній сумі надходжень районного бюджету 99,7 % складає податок на доходи фізичних осіб.

Під час обговорення питання щодо забезпечення публічного порядку в районі було повідомлено, що з метою недопущення порушень, своєчасного впливу на розвиток подій, попередження їх загострення під час проведення масових заходів розгорнуто діяльність оперативних штабів. За сім місяців на території обслуговування Генічеського ВП ГУНП відбулося близько 50 масових заходів, під час яких для забезпечення порядку було виділено 257 працівників підлеглого особового складу.

За результатами наради керівництво району отримало відповідні доручення від заступника голови облдержадміністрації Андрія Балоня.Корисні посилання