Андрій Балонь розповів про розвиток авіасполучення на Херсонщині

14.09.2018 09:57:59
Андрій Балонь розповів про розвиток авіасполучення на Херсонщині

14 вересня під час спілкування з місцевими та іноземними журналістами щодо курортно-туристичного потенціалу області заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Балонь акцентував увагу на роботі у напрямку розширення авіасполучень на Херсонщині.

«На сьогоднішній день з Республікою Білорусь є залізничне сполучення. Але перспектива налагодити авіасполучення з Мінськом розглядається», - повідомив Андрій Балонь.

Обласна влада розуміє, що суттєву роль в зростанні туристичних потоків відіграло відродження Міжнародного аеропорту «Херсон», який став однією з ключових інфраструктурних точок розвитку області.

Для того, щоб залучити приватні інвестиції і зробити аеропорт сучасним було прийнято рішення передати цей об’єкт у концесію. Старт конкурсу на визначення концесіонерів буде оголошено під час Херсонського міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти» 21 вересня.

Про це Андрій Балонь повідомив присутнім на прес-конференції, а також наголосив, що Херсонщина зацікавлена у залученні лоукостерів до співпраці:

«Для лоукост-компаній ми створили унікальну можливість – 5 років нульова ставка портового збору. Це ми вже задекларували у наших перемовинах з ірландською авіакомпанією Ryanair. У ЗМІ України з’являлась думка, що Херсон може стати транспортно-логістичним хабом Півдня України. Це правда. Ми активно працюємо у даному напрямку і ведемо перемовини з компаніями вже більше року».

 

 Корисні посилання