Андрій Гордєєв: «Безпека руху на дорозі є головним завданням на сьогодні!»

13.07.2017 12:23:35
Андрій Гордєєв: «Безпека руху на дорозі є головним завданням на сьогодні!»

13 липня в Херсонській облдержадміністрації відбулась нарада з питань ремонту ділянки дороги Т- 2207 на території Високопільського району під керівництвом голови області Андрія Гордєєва.

На порядок денний виносилося питання стану дорожнього покриття та першочергові заходи щодо проведення ремонтних робіт на  дорогах загального користування по  району.

Очільник області Андрій Гордєєв наголосив на необхідності оперативного вирішення даної проблеми, оскільки безпека руху на дорозі є головним завданням на сьогодні.

На всій протяжності автомобільної дороги державного значення Т-22-07 /Т-04-03/ - Високопілля – Велика Олександрівка – Берислав (127,7 км; протяжність по Високопільському району складає 33,3 км), має місце значна ямковість, також у наявності повністю зруйновані ділянки.

«Коштів, які будуть виділені на ремонт ділянки дороги, вистачить для якісного покриття», - запевнив заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Адамчик.

На виконання доручення очільника області Андрія Гордєєва від 05 липня 2017 року № 141-д Служба автомобільних доріг в області поінформувала, що спільно з Високопільською районною державною адміністрацією здійснено спільне обстеження вказаної дороги в межах району. Визначені обсяги пошкодження покриття проїзної частини в межах сільських та селищних рад, вказана інформація надана до районної державної адміністрації.

Також у робочій нараді взяли участь відповідні установи та підприємства.

 

 Корисні посилання