Андрій Гордєєв: Цьогоріч відбудеться запуск першої лінії мостопереходу у Херсоні

21.04.2017 13:48:05
Андрій Гордєєв: Цьогоріч відбудеться запуск першої лінії мостопереходу у  Херсоні

«Великі справи робляться маленькими кроками», - таку характеристику надав очільник області Андрій Гордєєв роботі ОДА над новим проектом будівництва мостопереходу у місті Херсон.

«Цей шлях розпочато 1 березня 2016 року, тоді спільно з міською владою було визначено необхідні заходи для продовження будівництва.  Спершу об’єкт було передано до обласної власності, після чого проведено інвентаризацію, яка виявила невідповідність проекту сучасним вимогам будівництва і кошторису», - розповів Андрій Гордєєв у прямому ефірі телеканалу «Скіфія» 19 квітня.

Так, робота з розробки відповідної документації та її затвердження тривала близько року і 7 квітня 2017 року стало відомо, що будівельна експертиза документації на будівництво мостопереходу пройдена успішно.

«Першу пускову лінію – з’їзд вул.Сенявіна – Бериславське шосе планується запустити цього року. Кошторис будівництва цієї лінії складає 114 млн грн. Проект будівництва поділено на три комплекси робіт на декілька років, бо вартість усього проекту близько 500 млн грн,які важко віднайти протягом одного року», - зазначив Андрій Гордєєв.

У найближчий час відбудеться презентація об’єкту згідно із затвердженою документацією ескізами та іншими графічними додатками. Після чого буде оголошено тендер для будівельних компаній.

 Корисні посилання