Андрій Гордєєв: «Ми чітко відстоюємо наш європейський вибір і демократичні цінності»

22.02.2019 14:29:28
Андрій Гордєєв: «Ми чітко відстоюємо наш європейський вибір і демократичні цінності»

22 лютого відбулася зустріч голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з  довгостроковими спостерігачами Місії зі спостереження за виборами Президента України Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ/БДІПЛ).

Сторони обговорили питання щодо проведення на території Херсонської області виборів Президента України у 2019 році та умови ефективного спостереження за ними.

Представники ОБСЄ зазначали, що спостереження за виборами є засобом підтримки демократичного процесу та має сприятливий вплив на відповідальність та прозорість, підвищуючи рівень довіри до виборчого процесу як з боку самих виборців, так і з боку міжнародної спільноти.

У свою чергу очільник Херсонщини Андрій Гордєєв акцентував увагу присутніх на можливості українців, які проживають на окупованому півострові, проголосувати на цьогорічних виборах Президента України.

«Ми чітко відстоюємо наш європейський вибір і демократичні цінності. Від вас ми просимо підтримки, аби не допустити втручання країни-агресора до виборчих процесів в Україні», - звернувся до присутніх Андрій Анатолійович.Корисні посилання