Андрій Гордєєв: ЖКГ має переходити на нові стандарти якості

17.03.2017 13:46:45
Андрій Гордєєв: ЖКГ має переходити на нові стандарти якості

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення святкується в Україні в третю неділю березня як професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Працівники галузі невтомно піклуються, щоб в наших домівках завжди була вода, газ, тепло і світло, щоб тішили око сквери, вулиці і дороги, двори і під`їзди.

Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників  житлово-комунального господарства.

Враховуючи величезну соціальну значимість житлово-комунальних послуг у забезпеченні зростання рівня і якості життя населення голова облдержадміністрації ставить перед працівниками цієї галузі в області першочергове завдання – модернізації  її до сучасних стандартів якості.

Працівниками галузі впроваджуються новітні технології,  реалізуються проекти в сферах енергозбереження,  відновлюваної вітрової та сонячної енергетики.

Так, на сьогодні виробництво екологічно чистої електроенергії в регіоні сягає майже 11% від загальної генерації в області. Загальна номінальна потужність діючих об'єктів сонячної і вітрової енергетики складає 63,92 МВт.
Вітаючи з професійним святом працівників житлово-комунальної сфери, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв сказав: «У  вас тяжка, але дуже потрібна жителям Херсону та області професія, яка потребує щоденної напруги, самовіддачі, сумління, відповідальності та доброзичливості. Успіхів, щастя і благополуччя вам і вашим родинам!».Корисні посилання