Андрій Гордєєв нагородив переможців футбольного турніру «Крим – це Україна»

28.08.2017 18:45:51
Андрій Гордєєв нагородив переможців футбольного турніру «Крим – це Україна»

28 серпня голова Херсонської облдержадміністрації, голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв нагородив чемпіонів ІІІ традиційного всеукраїнського турніру з футболу «Крим – це Україна» серед команд 2002 року народження. Фінальний матч відбувся між командами ВУФК "Торпедо" Миколаїв та ДЮСШ-11 "Чорноморець" Одеса на стадіоні «Кристал» у м. Херсон. Перемогу отримали гравці Одеського «Чорноморця».

 «Цей турнір є демонстрацією сили і незламності духу, небайдужості до майбутнього нашої країни, патріотизму та бажання єднатись. Звичайно, не всі учасники оберуть кар’єру футболіста. Але я дуже б хотів, щоб кожен з гравців назавжди залишився вірним спорту. Творімо здорову націю!» - звернувся до учасників турніру Андрій Гордєєв та побажав їм подальших перемог.

Також пам’ятними призами було нагороджено спортсменів у таких номінаціях:

Найкращий гравець – Родіон Гончар («ДЮСШ» Чорноморець);

Найкращий воротар – Олег Муравйов (ВУФК «Торпедо»);

Найкращий захисник – Дмитро Королевич («BRW-BIK»);

Найкращий півзахисник – Сенько Кирило (ДЮСШ «Атлет»);

Найкращий нападник – Максим Чернов («BRW-BIK»).

Всеукраїнський турнір з футболу «Крим – це Україна» проводиться з метою об’єднання футбольної юнацької громади України навколо проблеми анексованого Криму, а також налагодження співпраці між Федерацією АР Крим та Херсонською обласною федерацією футболу України. Цього року, окрім традиційних господарів – КДЮСШ «Освіта» та СДЮШОР «Кристал», участь у змаганнях взяли команди з Києва, Одеси, Харкова, Миколаєва та Володимир-Волинського. Матчі проходили з 22 по 28 серпня на стадіоні «Кристал» у Херсоні та стадіоні «Вікторія» у Чулаківці.Корисні посилання