Андрій Гордєєв привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку

16.11.2017 11:39:17
Андрій Гордєєв привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку

16 листопада голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку на урочистостях з цього приводу, які пройшли у філії ПАТ "НСТУ" "Херсонська регіональна дирекція "Скіфія".

«З цим колективом ми спільно пройшли дуже великі, на мій погляд, випробування: робили перші ефіри з тимчасово окупованим Кримом, будували радіостанції. Без сумнівів, попереду ще більше звершень та перемог! У цей день бажаю всім медійникам натхнення, невичерпної енергії і творчих ідей!  Нехай ваша праця приносить вам радість та процвітання, сприяє розвитку інформаційного суспільства в Україні!», - звернувся до присутніх очільник області Андрій Гордєєв.

За традицією, жодне свято не проходить без приємних відзнак.

Так, почесну грамоту голови обласної державної адміністрації отримали:

Сиромля Тетяна - режисер телебачення;

Хакимова Людмила - режисер телебачення.

 

Подяку від  голови обласної державної адміністрації отримали:

Олефір Аліна - старший редактор телебачення;

Томенко Лариса - завідувач відділу радіо.

До привітань долучився директор філії ПАТ «НСТУ Херсонська регіональна дирекція «Скіфія» Валерій Долина: «Я впевнений, що ми і наші колеги й надалі добросовісно виконуватимемо свою роботу. Попереду великий творчий шлях. Все більше змін відбувається в інформаційному та суспільно-політичному мовленні. І ми першими маємо на них реагувати, адже на нас орієнтується глядач, слухач та читач».

Для всіх присутніх на урочистостях працівників радіо, телебачення та зв’язку зі святковою програмою виступили представники аматорських художніх колективів міста, зокрема відомий спортивний журналіст Херсонщини та один з кращих баритонів країни Максим Лозовий. Він також відзначає професійне свято, адже телебаченню присвятив не один рік життя, і надалі продовжує радувати херсонських глядачів відеосюжетами про спортивне життя області.Корисні посилання