Андрій Гордєєв привітав зі святом волонтерів і військовослужбовців

06.12.2018 13:42:16
Андрій Гордєєв привітав зі святом волонтерів і військовослужбовців

6 грудня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв привітав волонтерів та Збройні Сили України з нагоди професійних свят під час заходу «Діти Миротворці», який відбувся у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша.

 

«У часи, коли в 10 областях країни оголошено воєнний стан, особливо важливо розуміти і знати, що у країни є надійний тил. Цей тил – волонтери та військовослужбовці ЗСУ, це ви. Дуже приємно, що люди переймаються долею країни і докладають всіх зусиль заради її незалежності та єдності. Ви – справжні патріоти нашої неньки! Низькій вам уклін», – звернувся до присутніх очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.

Крім того, він відзначив військовослужбовців. Так, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, взірцеву військову дисципліну та з нагоди Дня Збройних Сил України почесні грамоти голови Херсонської обласної державної адміністрації отримали:

  • САЛТИКОВ Євгеній Олександрович - помічник начальника відділу з правової роботи Херсонського зонального відділу Військової служби правопорядку, майор юстиції;
  • УВАРОВ Олег Вадимович - старший офіцер відділення запобігання, виявлення злочинів та інших правопорушень Херсонського зонального відділу Військової служби правопорядку, майор.Корисні посилання