Андрій Гордєєв про сплату туристичного збору на Херсонщині

15.03.2019 15:26:01
Андрій Гордєєв про сплату туристичного збору на Херсонщині

На сьогоднішній стратегічній сесії «Впровадження окремих міжнародних стандартів та підвищення якості послуг у сфері туризму – 2019» голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв розповів про те, що сплата туристичного збору дозволяє розвивати інфраструктуру туристичних зон, ремонтувати автошляхи тощо.

«З травня поточного року розпочнуться перевірки, але ми нікого не збираємося штрафувати, а будемо проводити роз’яснювальну роботу щодо легалізації туристичного бізнесу. Каральні заходи не сприяють  діалогу. Потрібно зрозуміти, що 1 відсоток туристичного збору від загальної суми – для вас не суттєві гроші, та для нас – додаткове джерело фінансування для ремонту доріг, які ведуть до туристичних зон», - звернувся до представників туристичного бізнесу й керівників місцевих органів влади Андрій Гордєєв.

За його словами,  сьогодні по сплаті туристичного збору Херсонщина  займає одне з перших місць серед інших областей України. Кошти від цього податку є цільовими, тож легалізуючи туристичний бізнес, є можливість за їх рахунок покращувати місцеву інфраструктуру саме у сфері розвитку туризму.Корисні посилання