Андрій Гордєєв провів робочу зустріч з турецькими інвесторами

13.09.2018 11:31:16
Андрій Гордєєв провів робочу зустріч з турецькими інвесторами

13 вересня голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв провів робочу зустріч з представниками турецької компанії «Galaxy&Sunny Ltd.».

 

Дане підприємство спеціалізується на торгівлі зерновими культурами та деревиною, зокрема на експорт.

Компанія «Galaxy&Sunny Ltd.» має наміри відкрити лінію з виробництва деревної щепи саме у Херсоні, оскільки місцевий порт дасть можливість уникнути надмірних фінансових витрат під час транспортування продукції. Сировину для виробництва турецький інвестор планує завозити з центральних та північних районів України, адже наш регіон не є ресурсним центром деревини.

Під час зустрічі голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв наголосив, що проект буде підтримуватися за умови його реєстрації в області.

«На Херсонщині сприятливий інвестиційний клімат, тому ми відкриті для цікавих ініціатив. Йде інтенсивна підготовка до потужного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» і ми запрошуємо до участі в ньому наших турецьких партнерів», - відзначив Андрій Гордєєв.   

 

Учасники зустрічі домовилися підписати меморандум, у якому буде вказано розмір майбутніх інвестицій та кількість нових робочих місць на новоутвореному підприємстві.

Довідково: за січень – червень 2018 року обсяг експорту херсонських товарів до Туреччини збільшився на 7,0% та складав 23,6 млн дол. США. У свою чергу, обсяг імпорту зріс на 91,4% та становив 20,5 млн дол. США.

Основу товарної структури експорту складають недорогоцінні метали та вироби з них – 54,8%, продукти рослинного походження – 22,3% та готові харчові продукти – 13,6% в загальному обсязі.

 Корисні посилання