Андрій Гордєєв вручив грамоти та подяки працівникам освітньої галузі Херсонщини

04.10.2018 12:20:01
Андрій Гордєєв вручив грамоти та подяки працівникам освітньої галузі Херсонщини

4 жовтня під час урочистостей до Дня працівників освіти голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв вручив грамоти та подяки викладачам Херсонської області.

Цього року в Україні відзначається ювілей позашкільної освіти. Тому, за вагомий вклад у розвиток позашкільної освіти на Херсонщині, досягнуті успіхи у професійній діяльності та з нагоди 100-річчя позашкільної освіти в Україні почесну грамоту голови Херсонської обласної державної адміністрації отримали:

 • Висовень Валерій Васильович - директор Херсонського державного будинку Художньої творчості;
 • Рудика Олена Володимирівна - директор комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
 • Хабрат Лариса Григорівна - директор комунального закладу  «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
 • Шановський Сергій Олександрович - директор комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради.

Крім  того, за сумлінну плідну працю, високу педагогічну майстерність, досягнуті успіхи у професійній діяльності нагороджується було оголошено подяку голови обласної державної адміністрації: 

 • Курпієву Сергію Євгеновичу - вчителю хімії Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради;
 • КОВРАШ Ніні Семенівні - вчителю української мови та літератури Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти імені О.Гатила Тавричанської сільської ради Каховського району.

Почесну грамотою голови обласної державної адміністрації отримали:

 • Захарова Людмила Антонівна - вчитель історії Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
 • Ковальчук Агафія Аксентіївна - директор Херсонського ясла-садка № 33 Херсонської міської ради імені Фрідріха Фребеля.

Сьогодні сфера освіти активно співпрацює і з підприємствами, і з представниками сфери бізнесу, і з аграрним сектором. До спільної роботи із закладами освіти долучаються і заклади оздоровлення Херсонської області.

Так, за активну життєву позицію, сприяння організації відпочинкової зміни для дітей Каланчацького та Чаплинського районів як упереджувального заходу щодо стабілізації екологічної ситуації на території області, що прилягає до Автономної Республіки Крим подяку голови обласної державної адміністрації отримали:

 • Руденко Борис Михайлович - директор Скадовської філії Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради;
 • Соценко Ігор Леонтійович     - в.о. директора комунального підприємства «Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» Херсонської обласної ради;
 • Гриненко Сергій Юрійович - директор ТОВ «Пансіонат «Ірбіс».

 Корисні посилання