Андрій Гордєєв закликав не піддаватися на провокації

06.07.2018 13:22:04
Андрій Гордєєв закликав не піддаватися на провокації

6 липня, у зв’язку з виступами протестувальників біля облдержадміністрації, Андрій Гордєєв звернувся до жителів Херсонщини із закликом не піддаватися на провокації та не допускати випадків дестабілізації на території області:

«Дестабілізація на Херсонщині не пройде!

Не дозволимо сіяти хаос у наших домівках. Херсон - це Україна! І підтвердженням цього є подія 2014 року, коли на центральну площу міста прийшли тисячі людей, щоб присікти будь-які зазіхання агресора на херсонську українську землю. Але історія повторюється. Сьогодні знову хочуть посіяти розбрат серед мирного населення. Та ми не допустимо цього!

Мені відомо, що провокатори намагалися зібрати бійців з усієї України, використовуючи при цьому брехню. Між тим, сьогодні 22 військові організації, які існують на Херсонщині та бачать наші проблеми, прийшли підтримати та проявили свою мудрість.

Дякую справжнім патріотам, учасникам бойових дій, побратимам, які знаючи ціну миру, не ведуться на провокації. Дякую їм за сміливість висловити свою чітку позицію по відношенню до російських окупантів та їхніх посіпак.

Звертаюся до населення. Не ведіться на брехню, емоції. На Херсонщині є проблемні питання, та їх вирішення лежить винятково у конструктивній площині. На разі відбувається діалог на різних рівнях з владою, щоб сприяти вирішенню будь-яких соціально-економічних питань регіону.
Ми не можемо ставити під загрозу мир у нашій області.

Вдячний ЗМІ за підтримку, об’єктивне висвітлення події та за те, що у цих інформаційних гібридних проявах знайшли істину».

 Корисні посилання