АТ «Херсонська ТЕЦ» розпочала роботу у штатному режимі

14.11.2018 12:15:08
АТ «Херсонська ТЕЦ» розпочала роботу у штатному режимі

Про це мешканцям Херсону повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Адамчик сьогодні, 14 листопада, під час зустрічі з громадою міста на площі Свободи.

«Котельну АТ «Херсонської ТЕЦ» було запущено в роботу бригадою працівників АТ «Херсонгазу» згідно протоколу рішення засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, незважаючи на відсутність номінацій на подачу тепла. Наразі ТЕЦ працює не на мазуті, а саме на газу у штатному режимі», - поінформував Олександр Адамчик.

Щодо отримання номінацій на подачу газу по мережам підприємства заступник голови облдержадміністрації зазначив, що саме сьогодні у Кабінеті Міністрів України проходить засідання, на якому вирішується питання зміни алгоритму отримання номінацій на газ для державних ТЕЦ, що знаходяться у власності управлінь Фонду державного майна України.

«Цей алгоритм передбачатиме не 90-відсоткову ставку погашення тіла кредитів за спожитий газ державними ТЕЦ, а у розмірі 50-ти відсотків. Показник АТ «Херсонської ТЕЦ» становить 65 відсотків, тож до кінця дня номінації на газ будуть отримані автоматично», - пояснив Олександр Адамчик.

З початку запуску АТ «Херсонської ТЕЦ» тепло у домівки херсонців прийде вже за декілька днів.Корисні посилання