Будівельників Херсонщини привітали з професійним святом

10.08.2017 13:14:03
Будівельників Херсонщини привітали з професійним святом

Сьогодні, 10 серпня, в обласній державній адміністрації з професійним святом вітали будівельників з усієї Херсонщини.

День будівельника у багатьох державах, що стали незалежними, відзначається у другу неділю серпня. В Україні свято будівельників було встановлено підписаним 22 липня 1993 Указом Президента України №273/93 і також святкується щорічно у другу неділю серпня, а його офіційна назва звучить як "День Будівельника". У 2017 році День будівельника припадає на 13 серпня.

Привітали будівельників області й заступники голови обласної державної адміністрації Олександр Адамчик і Андрій Балонь.

«Скромна будівнича спеціальність вагомо допомагає жити всій країні. Саме наявність активного будівництва житла, закладів соціальної сфери як у містах, так і на селі, є показником благополуччя держави. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок комфортних осель, а Україні – процвітання», - звернувся до присутніх будівельників Олександр Адамчик.

Крім цього, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації за багаторічну плідну працю, високі трудові досягнення і професійні здобутки та з нагоди Дня будівельника Почесними грамотами голови облдержадміністрації нагородили: начальника управління з комерційної діяльності та будівництва ПАТ «Херсонгаз» Олександра Артеменка, начальника кредитно-фінансового відділу Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Світлану Бучковську, головного інженера ТОВ «Будівельна компанія «Праймконтракт» Сергія Волченка, механіка ТОВ «Будівельна компанія «Праймконтракт» Григорія Вощака, директора ТОВ «Тавріяінвест» Богдана Головка, головного інженера ТОВ «НВК Меркурій» Олександра Кузочкина, головного бухгалтера ТОВ «Будівельна компанія «Праймконтракт» Олену Курсанову, головного бухгалтера Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Інну Лівую, начальника управління експлуатації та технічної політики ПАТ «Херсонгаз» Сергія Орєхова, директора ТОВ виробничо-комерційне підприємство «ССМУ – 10» Тетяну Попову та машиніста гусеничного крана ТОВ виробничо-комерційне підприємство «ССМУ – 10» Сергія Харєва.

Приєднуючись до привітань усім будівельникам Херсонщини, заступник голови ОДА Андрій Балонь звернув увагу:

«Держава стоїть на порозі великих змін, які неможливі без участі будівників. Зараз всі області України по-різному розвиваються у цій сфері, та хочеться, щоб Херсонщина завжди була передовою, адже саме ваша робота є  реальним внеском в оновлення міст, селищ і сіл нашої країни».

Начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Григорій Ходін зауважив, що архітектори й будівники завжди працюють пліч-о-пліч і тільки в спільній роботі можна реалізувати будь-який проект і мати успіх.

Під час святкового заходу оголосили також Подяки голови обласної державної адміністрації бригадиру електрогазозварювальників    ТОВ «НВК Меркурій» Олександру Екмачану, електромонтажнику силових мереж та устаткування ТОВ «Будівельна компанія «Праймконтракт» Євгену Михальчишину, муляру ТОВ «НВК Меркурій» Сергію Павлючеку та муляру ТОВ «НВК Меркурій» Олександру Сторчеусу.

Керівники будівельних компаній також вітали один одного з професійним святом, звернули увагу на власні здобутки, які вдалося здійснити за останній час після затяжної відсутності фінансової підтримки з боку держави. Директор Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла Юрій Волкович наголосив, що державою вже передбачено 30 млн грн на будівництво доступного житла.

Представники будівельної галузі Херсонщини отримали цінні відзнаки й від Конфедерації будівельників України, а після урочистої церемонії нагородження на почесних гостей чекав приємний сюрприз – феєрична концертна програма за нагоди Дня будівельника.Корисні посилання