Це мій  найкращий день в житті!

06.02.2019 13:55:42
Це мій  найкращий день в житті!

Так казали деякі  діти по закінченню благодійного заходу «Даруймо радість дітям!», який відбувся на початку лютого поточного року на базі розважально-ігрового центру с.Любимівка.

40 дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з смт Нововоронцовка, с.Осокорівка, с.Миролюбівка та с.Любимівка поринули на три години у чарівний світ дитинства, де панує сміх, радість, добро та безтурботність. Більшість з цих діток жодного разу не виїжджали за межі свого села, не були в дитячих ігрових закладах, на атракціонах.

Дітлахи активно брали участь у запропонованих їм розвагах: стрибали на батутах, занурювалися до кулькового басейну, шукали вихід з лабіринту, каталися з гірок, танцювали флешмоб, змагалися в естафеті, наповнюючи залу своїми веселими голосами та дзвінким сміхом. Також всіх дітей почастували смачною піцою, різнобарвним желе, тістечками, солодким чаєм. Хто хотів трішки відпочити мали змогу переглянути мультфільми або пограти в більярд. На завершення свята – ще один приємний сюрприз – дітвора отримала солодку вату, повітряні кульки та фото на згадку.  На деякий час усі присутні, забувши про свої життєві труднощі й негаразди, поринули в атмосферу дива. Приємно було бачити десятки щасливих дитячих оченят.

Організатором свята виступив Нововоронцовський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Всі фінансові витрати взяв на себе  Благодійний фонд Ігора Колихаєва. Також в організації підвезення дітей допомогли відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (Фоменко Т.М.), Осокорівська ЗОШ ( Жмурська О.А.) , Любимівська ЗОШ (Лигун Г.В.) та Миролюбівська сільська рада (Яровий О.В.). Окрема подяка працівникам БФ І.Колихаєва Оксані Галинській та Володимиру Карасевичу, адміністратору розважально-ігрового центру Аліні Михальченко.

Приємно було почути представникам БФ, що всі присутні знають, хто такий І.Колихаєв, завдяки його постійної турботі про всіх дітей району, про підтримку та надання допомоги школам, дитячим садочкам, окремим родинам. Діти згадали і про новорічні подарунки, і про яблука, і висловили надію ще раз побувати на такому святі.

У всі часи ділові, заповзяті люди прагнули не тільки досягти матеріального успіху, але і залишити свій слід в історії села, селища, району, запам’ятатися добрими справами. Шкода, що наш район не багатий на меценатів, спонсорів. Але,  почувши як мало потрібно, щоб дитину зробити щасливою хоча б на декілька годин, ми будемо намагатися знаходити таких людей і робити спільними зусиллями дітям казку!

 

Корисні посилання