Чарівний світ маленьких верхньорогачицьких художників

07.02.2019 14:25:44
Чарівний світ маленьких верхньорогачицьких художників

Звичайно, не для кожної дитини захоплення малюванням залишається важливим у шкільні роки. Та є серед дітей такі, які мають потяг до цього виду мистецтва.

З пензликом та фарбами у світ прекрасного мандрують юні художники класу образотворчого мистецтва разом зі своїм викладачем Олександрою Вадимівною Кубанкіною. Спостерігаючи за рухом маленьких рученят на папері, можна потрапити в цікавий казковий світ. Їм нема часу сумувати, додаючи яскравої фарби до своїх творінь. На уроках ОТМ діти вчаться не тільки відображати побачене, але й будувати власні композиції та ескізи.

 

Цікавим та творчим для них став січень місяць: роботи маленьких художниць Мельник Марії, Кубанкіної Ельвіри пройшли відбірковий тур міжнародного конкурсу дитячого малюнку «Ілюстрація до народної казки». 25 січня на базі естетичного комплексу «Художня школа» м. Херсон відбулася виставка робіт ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», в якій були представлені роботи  Маловічко Катерини та Кубанкіної Ельвіри. Чекають свого часу малюнки до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який відбудеться в лютому.

   

Приємно спостерігати за активністю небайдужих до художнього мистецтва прихильників та батьків, які допомагали визначати переможців інтернет-конкурсу малюнків дітей. За результатами їх голосів визначались переможці «Лисеняток» та очікуємо на перемогу у конкурсі «Сови».

Попереду багато планів та проектів. Паралельно з робочим процесом діти готуються до виставки робіт своєї творчості.

Корисні посилання