Чергове засідання робочої групи щодо легалізації оплати праці та зайнятості населення

15.05.2019 13:32:02
Чергове засідання робочої групи щодо легалізації оплати праці та зайнятості населення

14 травня 2019 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Анжеліки Балан відбулося чергове засідання робочої групи щодо легалізації оплати праці та зайнятості населення.

На порядок денний було винесено ряд питань стосовно напрямків роботи робочої групи щодо проведення рейдів на предмет легальної трудової діяльності суб’єктів господарювання та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання щодо дотримання соціальних гарантій в оплаті праці, оформленні трудових відносин з найманими працівниками та відповідальності за порушення законодавства про працю.

Окрім того, членами робочої групи цього ж дня було проведено рейд територію Новотроїцької селищної ради, у ході перевірки обстежено 5 суб’єктів господарювання, виявлено 4 порушення законодавства про найману працю.

За підсумками обстежень для вжиття заходів впливу буде направлено листи до управління державної служби з праці у Херсонській області з переліком суб’єктів господарювання, які ігнорують зауваження представників робочої групи та не реєструють трудові відносини з найманими працівниками.

Корисні посилання