Цього року Херсонщина готова прийняти більше 3,5 мільйонів туристів з усіх областей України та всього світу

01.06.2016 11:19:30
Цього року Херсонщина готова прийняти більше 3,5 мільйонів туристів з усіх областей України та всього світу

Сьогодні, 1 червня, в облдержадміністрації відбулась прес-конференція голови ОДА Андрія Гордєєва з питань готовності до проведення курортно-туристичного сезону 2016 у Херсонській області, під час якої окреслили потенційну туристичну спроможність області.

Як зазначив очільник області Андрій Гордєєв, за статистичними даними у 2015 році на Херсонщину завітали 2,8 млн відпочиваючих. У цьому році запланували прийняти не менше 3,5 млн туристів.

«Ми ведемо переговори з усіма областями України й укладаємо угоди про співпрацю під час туристичного сезону. Так, за результатами моніторингу закладів відпочинку, на липень-серпень усі місця вже продані. Зараз  триває співпраця про підписання угод на червень і вересень, тому ми з упевненістю можемо сказати, що поставлений план по кількості відпочиваючих на Херсонщині ми виконаємо», – звернув увагу Андрій Гордєєв.

Голова облдержадміністрації виразив сподівання, що вже найближчим часом буде налагоджено співпрацю з регіонами, які мають прямі залізничні сполучення з Херсонщиною й тими, що розташовані не на узбережжі Чорного й Азовського морів.

Звернули увагу й на те, що завдяки відновленню роботи аеропорту «Херсон», кількість іноземних туристів збільшилася до 20 тис. осіб. Це гості з понад 15 країн світу: Туреччини, Ізраїлю, Німеччини, США, Італії, Іспанії, Великобританії, Франції, Грузії, Сирійської Арабської Республіки, Королівства Швеції, Греції, Швейцарії та Китаю. Попит відпочинку гостей з Білорусії та Польщі у 2016 році збільшиться на 9%.

Для відпочинку в Херсонській області пропонується 90 туристичних маршрутів, займаються галуззю відпочинку 13 туристичних операторів і близько 100 туристичних агенцій.

Поінформувавши про рівень відвідування курортного сезону на Херсонщині, Андрій Гордєєв зауважив:

«Ми готові збільшувати кількість туристів в області, адже Херсонщина має потужний потенціал, всебічно розвинені різні туристичні напрямки й достатньо помірну цінову політику відпочинку з урахуванням якості надання послуг».

Корисні посилання