Департамент туризму та курортів облдержадміністрації розробив 55 туристичних продуктів

15.03.2019 17:28:31
Департамент туризму та курортів облдержадміністрації розробив 55 туристичних продуктів

Про це поінформував голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв під час сьогоднішньої стратегічної сесії «Впровадження окремих міжнародних стандартів та підвищення якості послуг у сфері туризму – 2019».

«Всі туристичні продукти оцифровані, прораховані і мають собівартість. Наше спільне завдання – впровадити їх на промисловому рівні і максимально залучити людей, які займаються туристичним бізнесом», - зауважив Андрій Гордєєв.

За його словами, найближчим часом відбудеться засідання колегії облдержадміністрації, де обговорюватиметься питання реалізації розроблених туристичних продуктів. Обласна влада має на меті створити реєстр всіх туристичних продуктів області щоб унеможливити будь-які ризики чи небезпеки по кожному туристичному маршруту.

«Комерційна складова повністю буде вільною, будь ласка, заробляйте й примножуйте матеріальні прибутки за умови, що туристичні маршрути будуть безпечними й максимально легальними», - звернувся до присутніх голова ОДА.

Також Андрій Гордєєв зазначив, що обласна влада буде звертатися до природних національних парків, заповідників Херсонщини з тим, щоб вони надали власні пропозиції щодо компенсації для групового туризму, тобто різницю в цінах для кількох відвідувачів і для цілих груп людей.Корисні посилання