Державна екологічна інспекція у Херсонській області

18.01.2016 09:37:34
Поштова адреса: 73026, м.Херсон, пров. Козацький, 10
Графік роботи:  8:00 -17:00, п’ятниця 8:00 -15:45;
обідня перерва – 45 хвилин (з 12:00 до 12:45).
Гаряча лінія: Тел./факс: (0552) 26-23-87, ecoinspekcia.ks.ua
Офіційний веб-сайт: ecoinspekcia.ks.ua
Е-mail: khers@dei.gov.ua
 
Зубович Ігор Олегович - начальник Держекоінспекції у Херсонській області
Приймальні дні та години прийому керівника:
щосереди: 9.00-12.00, каб. 404.
 
Цапук Юрій Лаврентійович – заступник начальника  Держекоінспекції у Херсонській області
Приймальні дні та години прийому керівника:
щовівторка: 9.00-12.00, каб. 403.
 
 
 

Державні закупівлі робіт та послуг у І кварталі 2018 року не здійснювалися.

У зазначеному періоді відсутні факти затримання працівників Держекоінспекції, яким спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції повідомлено про підозру у вчиненні ними злочину та прийнятих судових рішень стосовно таких працівників.

В рамках здійснення антикорупційних заходів, головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Держекоінспекції систематично здійснюється перевірка додержання інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Херсонській області вимог законодавства при проведенні перевірок, нарахування збитків, заподіяних державі порушенням природоохоронного законодавства.

Виконано план антикорупційних заходів на І квартал 2018 року, затверджений Державною екологічною інспекцією України.

Держекоінспекція у Херсонській області адміністративні послуги не надає.

В Держекоінспекції у Херсонській області систематично проводиться  робота щодо залучення громадськості до спільного вирішення актуальних проблем з охорони навколишнього природного середовища.

Рішенням ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Державній екологічній інспекції у Херсонській області 05 березня 2018 року оголошено про початок прийому заяв від інститутів громадянського суспільства, які бажають подати кандидатуру для участі у рейтинговому голосуванні на установчих зборів громадської ради Державної екологічної інспекції у Херсонській області.

Документи приймаються до 15 год. 45 хв. 13 квітня 2018 року включно.

Екологічний та радіологічний контроль в зоні діяльності регіональних митниць

За 12 місяців 2017 року у Херсонській області екологічний та радіологічний контроль здійснювався на двох постах екологічного контролю ПЕК Херсон-ВМ, ПЕК Каховка-ВМ та тимчасових постах контролю перетину адміністративного кордону з АРК Крим.

За цей період в зоні діяльності регіональних митниць проведено:

ПЕК Херсон-ВМ:

  • екологічний контроль 36 862,499 тон вантажу;
  • радіологічний контроль 59 859,474 тон вантажу;
  •  перевірено 1 459 транспортних засобів.

ПЕК Каховка-ВМ:

- екологічний контроль 37 528,006 тон вантажу;
- радіологічний контроль 168 957,748 тон вантажу;
- перевірено 2 623 транспортних засобів.

За чотири місяці поточного року з проблемними питаннями щодо порушень природоохоронного законодавства у регіоні на особистий прийом до керівництва Державної екологічної інспекції у Херсонській області звернулися 13 громадян.

Заявників турбувало можливо незаконне використання земельних ділянок на територіях громади; забруднення повітря під час опалювального періоду стаціонарними джерелами (котлами, що працюють на твердому паливі); боротьба з браконьєрством. Також зверталися громадяни з приводу організації заходів з упередження розповсюдженню амброзії в області і за консультаціями щодо видобутку сапропелю на Херсонщині. 

Начальник Держекоінспекції Устин Мальцев та його заступник Ольга Філіна надали вичерпні роз’яснення з усіх питань в межах повноважень Інспекції. До розгляду порушених питань було залучено держаних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області.

Крім того, за період січень-квітень 2018 року до Державної екологічної інспекції у Херсонській області надійшло шість запитів на інформацію в порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Запитувачів цікавила інформація щодо прав та обов’язків громадських інспекторів з охорони довкілля; про стан природного середовища в Олешківському районі; стосовно усунення порушень земельного законодавства Великокардашинською сільською радою та рівень небезпеки для навколишнього природного середовища, викликаний діяльністю підприємства «Ukrainian Chemical Products».

Інформацію на запити, що надійшли у звітному періоді до Держекоінспекції у Херсонській області надано кваліфікованими спеціалістами у встановлений Законом строк.

Довідково:

Особистий прийом громадян здійснюється керівництвом Державної екологічної інспекції у Херсонській області відповідно до затвердженого графіка, розміщеного у розділі “Зв’язки з громадськістю” на офіційному веб-сайті Інспекції.

Попередній запис здійснюється за телефоном (0552) 26 23 87.

 
Інформацію оновлено 03.05.2018

Корисні посилання