Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

18.01.2016 09:23:34

Перелік, керівництво, адреса, контакти

Повна назва територіального органу:
Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
Повна поштова адреса: вул. Преображенська/Декабристів, 28, м. Херсон, 73000
Розпорядок роботи: понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця – 9.00-16.45, обідня перерва – 13.00-13.45
Номер телефону та факсу: приймальня начальника – (0552) 22-64-85.
Офіційний веб-сайт : www.dkrs.gov.ua
електронна пошта: kherson@dkrs.gov.ua
ПІБ та посада керівника: Круковський Дмитро Валерійович
Приймальні дні керівництва: 
Зразки документів та інших матеріалів, необхідних
для звернення громадян до територіального органу:

Електронне звернення громадян
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/116888

Порядок розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній аудиторській службі України та її міжрегіональних територіальних органах
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/135212

Порядок надання доступу до публічної інформації Держаудитслужби
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/76574

Примірний порядок складення та подання запитів на інформацію
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/76566

Форма запиту на інформацію
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/76570

Державні закупівлі протягом 9 місяців 2017 року не проводилися.

Антикорупційні заходи:

Роботу в напрямку профілактики, попередження корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень проведено на підставі постанови Кабінету Міністрів України «Питання запобігання та виявлення корупції» від 04.09.2013 № 706, Плану роботи головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції, Антикорупційної програми на 2017 рік та реалізації визначених у ній заходів Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів.

Управлінням, як структурним підрозділом Південного офісу Держаудитслужбу, здійснюється реалізація антикорупційної стратегії, відповідно до Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2014-2017 роки», Закону України «Про запобігання корупції», шляхом формування негативного ставлення до корупції, роз’яснення серед працівників найбільш важливих антикорупційних заходів, що здійснюються в державі, положень антикорупційного законодавства, зокрема в частині визначення видів та форм корупційної поведінки, щодо моделей правильної поведінки в ситуаціях з можливими корупційними ризиками, що можуть виникнути у сфері здійснення державного аудиту та  фінансового контролю.

Активізовано роботу з Південним офісом Держаудитслужби з упередження корупційних проявів серед посадових осіб. Державні аудитори беруть участь у виробничих нарадах, планових і позапланових навчаннях з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства. Мета таких заходів – упередити виконання незаконних рішень працівниками, недопущення конфлікту інтересів на підконтрольних об’єктах. Особлива увага – практичним завданням. Наприклад, на знання розділу Кримінального Кодексу України «Злочини у сфері службової діяльності».

Під час проведення контрольних заходів державним аудиторам заборонено, як і всім державним службовцям, використовувати службове становище в приватних інтересах. Перед початком кожного контрольного заходу, у всіх підрозділах Управління, проводяться інструктажі стосовно неухильного дотримання вимог антикорупційного законодавства. Крім того, в обов’язковому порядку здійснюються записи у спеціальному Журналі про ознайомлення аудиторів і інспекторів зі спеціальними обмеженнями, встановленими Законами України «Про запобігання корупції» та «Про державну службу».

У засобах інформації розміщено матеріали антикорупційного змісту із зазначенням «телефону довіри» державних аудиторів Херсонщини 0552 26 36 28.

Від початку  2017 року заради протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, держаудитори надіслали відомості до Державної служби фінансового моніторингу України про виявлені на об’єктах фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 9,1 млн грн.

За результатами вжитих заходів, Управління повідомляє, що упродовж 9 місяців 2017 року, протоколи про адміністративні правопорушення пов’язанні з корупцією, складені правоохоронними органами відносно працівників Управління відсутні та до кримінальної відповідальності за вчинення корупційних діянь не притягувались, конфлікту інтересів у діях державних службовців  не виявлено.

Оновлено (09.10.2017 року)

Корисні посилання