Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

18.01.2016 09:23:34

Перелік, керівництво, адреса, контакти

Повна назва територіального органу:
Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
Повна поштова адреса: вул. Преображенська/Декабристів, 28, м. Херсон, 73000
Розпорядок роботи: понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця – 9.00-16.45, обідня перерва - 13.00-13.45
Номер телефону та факсу: 0552 22 64 85, приймальня начальника.
Офіційний веб-сайт Держаудитслужби України: www.dkrs.gov.ua 
електронна пошта: kherson@dkrs.gov.u
Електронна адреса державних аудиторів в Херсоні - kherson@dkrs.gov.ua
Електронна пошта Офісу: doviraaudit@gmail.com
Сторінка Управління на Фейсбук: www.facebook.com/khersondasu

ПІБ та посада керівника: Круковський Дмитро Валерійович

Приймальні дні керівництва: 
 
 
З метою запобігання та протидії корупції у бюджетній сфері працює «телефон довіри», за яким громадяни можуть звернутися за номером (0552) 26-36-28. щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).
Зразки документів та інших матеріалів, необхідних
для звернення громадян до територіального органу:

Електронне звернення громадян
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/116888

Порядок розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній аудиторській службі України та її міжрегіональних територіальних органах
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/135212

Порядок надання доступу до публічної інформації Держаудитслужби
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/76574

Примірний порядок складення та подання запитів на інформацію
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/76566

Форма запиту на інформацію
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/76570

Державні закупівлі Управлінням протягом 12 місяців 2018 року не проводилися.

Антикорупційні заходи:

Роботу в напрямку профілактики, попередження корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень проведено на підставі постанови Кабінету Міністрів України «Питання запобігання та виявлення корупції» від 04.09.2013 № 706, Плану роботи головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції, Антикорупційної програми та реалізації визначених у ній заходів Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів.

Управління, як структурний підрозділ Південного офісу Держаудитслужби, дотримується вимог Закону України «Про запобігання корупції». Передусім, шляхом формування у працівників негативного ставлення до корупції, роз’яснення серед аудиторів комплексу антикорупційних заходів, що здійснюються в державі. 

Триває взаємодія з Південним офісом Держаудитслужби з упередження корупційних проявів серед посадових осіб. Державні аудитори беруть участь у виробничих нарадах, планових і позапланових навчаннях з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства. Мета заходів – упередити виконання незаконних рішень працівниками, не допускати конфлікту інтересів на підконтрольних об’єктах. Особлива увага – практичним завданням.

Під час проведення контрольних заходів державним аудиторам заборонено, як і всім державним службовцям, використовувати службове становище в приватних інтересах. Перед початком кожного контрольного заходу, у всіх підрозділах Управління, проводяться інструктажі стосовно неухильного дотримання вимог антикорупційного законодавства. Крім того, в обов’язковому порядку ведуться Журнали про ознайомлення аудиторів і інспекторів зі спеціальними обмеженнями, встановленими Законами України «Про запобігання корупції» та «Про державну службу».

У засобах інформації розміщено матеріали антикорупційного змісту із зазначенням «телефону довіри» держаудиторів Херсонщини 0552 263628 та щомісячні оголошення про прямі телефонні лінії.

Упродовж 2018 року, протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, складені правоохоронними органами відносно працівників Управління, відсутні. До кримінальної відповідальності за вчинення корупційних діянь працівники не притягувались, конфлікту інтересів у діях державних службовців  не виявлено.

За результатами проведеної роз'яснювальної роботи по Е-декларуванню, всі державні службовці, які перебувають у трудових відносинах, вчасно подали електронні декларації (щорічні) особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік, розмістивши їх на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

Оновлено (03.01.2019 року)

Корисні посилання