Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

18.01.2016 09:23:34

Перелік, керівництво, адреса, контакти

Повна назва територіального органу:
Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
Повна поштова адреса: вул. Преображенська/Декабристів, 28, м. Херсон, 73000
Розпорядок роботи: понеділок-четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця – 9.00-16.45, обідня перерва - 13.00-13.45
Номер телефону та факсу: 0552 22 64 85, приймальня начальника.
Офіційний веб-сайт Держаудитслужби України: www.dkrs.gov.ua 
Електронна пошта: kherson@dkrs.gov.ua
Електронна пошта Офісу: doviraaudit@gmail.com
Сторінка Управління на Фейсбук: www.facebook.com/khersondasu

ПІБ та посада керівника: Круковський Дмитро Валерійович

Приймальні дні керівництва: 
 
 
З метою запобігання та протидії корупції у бюджетній сфері працює «телефон довіри», за яким громадяни можуть звернутися за номером (0552) 26-36-28. щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).

Зразки документів та інших матеріалів, необхідних для звернення громадян до територіального органу:
Електронне звернення громадян
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/116888

Порядок надання доступу до публічної інформації Держаудитслужби
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/76574

Примірний порядок складення та подання запитів на інформацію
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/76566

Форма запиту на інформацію
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/76570

Державні закупівлі Управлінням протягом 3 місяців 2019 року не проводилися.

Антикорупційні заходи:

Робота в напрямку профілактики, попередження корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень будується на підставі постанови Кабінету Міністрів України «Питання запобігання та виявлення корупції» від 04.09.2013 № 706, Плану роботи Сектору запобігання та виявлення корупції.

Управління, як структурний підрозділ Південного офісу Держаудитслужби, дотримується вимог Закону України «Про запобігання корупції». Передусім, шляхом формування у працівників негативного ставлення до корупції, роз’яснення серед аудиторів комплексу антикорупційних заходів, що здійснюються в державі.

Триває взаємодія структурних підрозділів Держаудитслужби з упередження корупційних проявів серед посадових осіб. Херсонські аудитори беруть участь у виробничих нарадах, планових і позапланових навчаннях з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства. Мета заходів – упередити виконання незаконних рішень працівниками, не допускати конфлікту інтересів на підконтрольних об’єктах. Особлива увага – практичним завданням.

Під час проведення контрольних заходів державним аудиторам заборонено, як і всім державним службовцям, використовувати службове становище в приватних інтересах. Перед початком кожного контрольного заходу, у всіх підрозділах Управління, проводяться інструктажі стосовно неухильного дотримання вимог антикорупційного законодавства. Крім того, в обов’язковому порядку ведуться Журнали про ознайомлення аудиторів і інспекторів зі спеціальними обмеженнями, встановленими Законами України «Про запобігання корупції» та «Про державну службу».

У засобах інформації розміщено матеріали антикорупційного змісту із зазначенням «телефону довіри» державних аудиторів Херсонщини 0552 26 36 28 та щомісячні оголошення про прямі телефонні лінії.

За результатами вжитих заходів, Управління повідомляє, що упродовж І-го кварталу 2019 року, протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, складені правоохоронними органами відносно працівників Управління, відсутні. До кримінальної відповідальності за вчинення корупційних діянь працівники не притягувались, конфлікту інтересів у діях державних службовців  не виявлено.

За результатами проведеної роз'яснювальної роботи по Е-декларуванню, за станом на 29.03.2019 року всі державні службовці, які перебувають у трудових відносинах, подали електронні декларації (щорічні) особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік, розмістивши їх на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Оновлено (03.04.2019 року)

Корисні посилання