Для афганців Великолепетиського району організували святковий концерт

16.02.2015 15:43:00
Для афганців Великолепетиського району організували святковий концерт

16 лютого 2015 року у Малому залі районного Будинку культури пройшла тематична концертна програма, присвячена 26 річниці виводу Радянських військ з Афганістану та подяім, які відбуваються на території сучасної України.

На заході були присутні воїни-афганці, керівники району, бійці АТО, члени районної організації Самооборона, працівники організацій, установ та учнівська молодь.

Зі словами вдячності та побажаннями миру та добра до воїнів-афганців звернулися голова районної державної адміністрації Зіновій Тичківський, виконуючий обов’язки військового комісара Великолепетиського об’єднаного районного військового комісаріату Віталій Курносик, голова районної організації української спілки  ветеранів Афганістану Василь Вдовиченко, який нагородив почесними грамотами воїнів-афганців та представників різних організації селища за активну участь у підтримці районної організації ветеранів Афганістану.

Продовженням програми став виступ Анатолія Понамарьова, воїна-афганця та члена обласної спілки ветеранів Афганістану, який разом з дружиною Оленою Понамарьовою виконали пісні, присвячені подіям афганської війни. Владислав Сорокін, соліст Великолепетиського селищного Будинку культури (керівник Ольга Фисак) піснею «Здравствуй, мама» нагадав воїнам про їхні переживання за воєнних часів.
Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять про всіх тих, кому не судилося повернутися до рідного дому, хто поліг на кам’янистій афганській землі.

Заключним акордом теми Афганістану став виступ Захара Кострова, у виконанні якого пролунав своєрідний гімн афганської війни – пісня «Віват, шураві», зал стоячи аплодував героям Афганістану.

Кожній людині необхідно мати почуття національної гордості за свою Батьківщину. А справжні чоловіки зобов’язані піклуватися про честь своєї армії, а через неї – і честі Вітчизни. Прикладом мужності та героїзму стали подвиги солдатів і офіцерів за часів Афганської війни.

Та й сьогодні наша держава силоміць втягнута у воєнний конфлікт і вимушена захищати свою територіальну цілісність. Серед воїнів-захисників є і наші земляки, які пішли на захист рідного краю, рідної землі.

Одним з таких воїнів, якими ми пишаємось, є Юрій Осоченко, виступ якого присутні слухали зі сльозами на очах. І щоб підтримати бойовий дух воїна та його бригади, бійцю було вручено сувеніри-обереги, які з любов’ю виготовили учасники дитячого гуртка декоративно-прикладного мистецтва районного Будинку культури (керівник Анастасія Бобро) та теплі шкарпетки, зв’язані провідним методистом районного Будинку культури Наталією Дмитренко.

З побажанням повертатись додому живими прозвучала пісня у виконанні солістки районного Будинку культури Ірини Яковлєвої (керівник Олена Токар).

Зі словами подяки за надання фінансової та матеріальної підтримки нашим воїнам до присутніх звернувся Микола Ловчанін, член районної організації Самооборони та волонтерського руху.

Чуттєве виконання пісні-молитви, яку виконали Олена Понамарьова та Ганна Понамарьова, солістка дитячої школи мистецтв, пройняло присутніх до самого серця.

Зворушливим став виступ дитячих ансамблів «Октава» та «Гармонія» районного Будинку культури (керівник Ірина Горішня), також патріотичні концертні номери подарували виконавці районного Будинку культури Олена Токар та тріо «Трівіаль» (керівник Ірина Горішня).

Хвилюючим фіналом заходу став виступ учасників дитячого драматичного гуртка районного Будинку культури «Екстрім» (керівник Наталія Дмитренко), у виконанні якого прозвучали вірші, що закликали до миру, тему яких продовжили дитячий вокальний ансамбль дитячої школи мистецтв (керівник Наталія Москаленко) піснею «Ми за мир!» та учасники драматичного та  танцювального колективу «Імпульс» районного Будинку культури (керівник Олена Буряк) з патріотичною хореографічною композицією «Діти за мир!».

Корисні посилання