Дорога буде проїзною

23.01.2019 08:10:12
Дорога буде проїзною

За результатами робочої наради під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Старуха, яка відбулася 3 січня 2019 року, сільгосптоваровиробниками, сільськими та селищними головами, небайдужими жителями району було вирішено організувати роботу, щодо облаштування водовідведення та засипання місцевими матеріалами найбільш аварійних ділянок доріг «Нововознесенське – Новомиколаївка», «Архангельське – Нововоскресенівка», «Орлове – Іванівка», «Іванівка - Високопілля».

Станом на 16 січня 2019 року спільними зусиллями сільгосптоваровиробників району, сільських, селищних голів, Архангельського та Високопільського комунгоспів, Великоолександрівської філії облавтодору, працівників ТОВ «Шестірня Агро», «Арселормітал Берислав», Олександра Пугача (С. Орлове), активістів району проведено спускання води на найбільш зруйнованих ділянках дороги, та засипання даних ділянок місцевими матеріалами.

Зокрема на ділянці дороги від с.Іванівка до смт. Високопілля працювала бригада жителів с.Іванівка та техніка надана Великоолександрівською філією облавтодору.

На ділянці дороги «Орлове - Іванівка» роботу ведуть працівники та техніка ТОВ «Шестірня Агро».

Для роботи з засипання використовуються місцеві матеріали та матеріали надані керівниками  ТОВ «Шестірня Агро» Павлішиним Ю.В. та Смоляренко Л.І. «Арселормітал Берислав».

Корисні посилання