Дорогами добра і доброчинності

07.12.2017 13:16:43
Дорогами добра і доброчинності

06 грудня 2017 року в малій сесійній залі районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України.

Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Сергій Старух, голова районної ради Сергій Овчарук, учасники волонтерського центру «Пенсіонер», представники Високопільської районної організації «Організація ветеранів України», волонтери які активно допомагають нашим бійцям на Сході України та нагороджені відзнакою «Волонтер України» Володимир Заєць та Володимир Шпіра, представники підприємств та організацій району.

З вітальним словом до присутніх звернувся очільник району Сергій Старух: «Ці два знакові дні 5 і 6 грудня переплелись і  злились в одне ціле, як символ  єдності волонтерів і військових української армії. Саме люди світлих помислів та доброї волі сьогодні роблять неможливе – єднаються заради спільної мети – перемоги України над агресором». За словами Сергія Старуха, жителі Високопільщини активно відгукнулися на потреби армії. Голова райдержадміністрації побажав присутнім міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя.

 

 

З нагоди свята Сергій Старух, за сумлінну працю та високий професіоналізм, добросовісне відношення до своїх обов’язків, наполегливість у досягненні поставлених завдань, дієву волонтерську роботу, активну життєву позицію та вагомий особистий внесок у справу соціального захисту жителів селища, нагородив Почесною грамотою голови Високопільської районної державної адміністрації голову Високопільської селищної первинної організації ветеранів Навітню Ольгу Василівну.

На урочистостях звучали патріотичні вірші, які супроводжувались переглядом фотографій та музичні вітання від учасників художньої самодіяльності  районних закладів культури.     

Корисні посилання