Думка громадськості важлива для керівництва ОДА під час організації державних свят на Херсонщині

12.10.2017 07:07:20
Думка громадськості важлива для керівництва ОДА під час організації державних свят на Херсонщині

11 жовтня відбулася зустріч керівництва ОДА з представниками громадськості Херсонщини для спільного обговорення організації та проведення урочистих заходів з нагоди відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України, які відзначатимуться вже 14 жовтня.

Громадськість було поінформовано про ряд запланованих заходів, які проводитимуть у святковий день як в обласному центрі, так і в районах Херсонщини.

"Святкування Дня українського козацтва та Дня захисника України саме 14 жовтня, без усіляких перенесень заходів на будні дні, було переконливою позицією голови ОДА. Такі важливі для українців свята повинні відзначатися саме в той день, коли відбувається свято", - зазначив начальник управління внутрішньополітичної діяльності Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Павло Гавриш.

В ході обговорення уточнили графік проведення заходів, організованих обласною державною адміністрацією за участі представників духовенства, військовослужбовців, бійців і ветеранів АТО, а також фестивалю «Козацький грай», який проводитиме Херсонський Кіш українського козацтва з нагоди свята козаків і Покрови Пресвятої Богородиці.

Представники громадськості зазначили, що братимуть активну участь в організації святкування – разом із правоохоронними органами контролюватимуть правопорядок у місцях проведення масових заходів. А також зазначили, що проводитимуть і власні урочистості. Так, наприклад, всі бажаючі зможуть долучитися до громадських активістів та патріотів у спільній факельній ході від площі Свободи до Меморіалу Героям незалежної України.

Така зустріч з громадськістю важлива для керівництва обласної державної адміністрації, адже думка людей повинна бути почута й врахована під час організації державних свят України, коли всі громадяни, патріоти власної країни вшановують своїх бійців, козаків, військові традиції та героїчні подвиги народу заради незалежності і територіальної цілісності України.Корисні посилання