Фіскали навчали херсонців податкової грамоти

13.11.2017 08:28:42
Фіскали навчали херсонців податкової грамоти

Нещодавно, для платників податків Херсонщини відбувся черговий безкоштовний семінар, організований Головним управлінням ДФС у Херсонській області спільно з Головним управлінням ПФУ в Херсонській області.

Цього разу топ темою заходу стало використання реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) у підприємницькій діяльності та зміни у пенсійному забезпеченні. Зокрема, під час заходу йшлося про особливості застосування підприємцями РРО, проведення перевірок готівкових розрахунків та типові порушення касової дисципліни. На прикладах лектори пояснили порядок ведення книг обліку розрахункових операцій та застосування окремих норм податкового законодавства.

Окрему увагу учасників семінару фіскали акцентували на нововведеннях до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», які запрацюють з 01.01.2018 року.

Жвавий інтерес викликала у присутніх інформація про основні  аспекти пенсійної реформи, а саме змін: у порядку нарахування та виплати пенсій, умов для виходу на пенсію для майбутніх пенсіонерів, в обліку страхового стажу, у призначенні дострокових та спеціальних пенсій. Також спеціалісти пенсійного відомства області нагадали про функціонування порталу електронних послуг від Пенсійного фонду України.

В ході зустрічі слухачі отримали відповіді на хвилюючі їх питання щодо застосування законодавчих норм під час ведення бізнесу.

Наприкінці семінару присутніх чекав приємний сюрприз – презентація  єдиного офіційного видання ДФС України журналу «Вісник. Право знати все про податки і збори», а всі слухачі семінару отримали тематичні номери цього журналу.

Проведення наступного семінару за участю спеціалістів Головних управлінь ДФС та ПФУ в Херсонській області заплановано на 28 листопада цього року. Місце проведення: м. Херсон, вул. Перекопська, 166, актова зала Дніпровської районної у м. Херсоні ради. За інформацією щодо участі у семінарі звертайтеся за телефонами 42-76-20 та 42-76-15.

За інформацією прес-служби Державної прикордонної служби УкраїниКорисні посилання