«Гаряча» телефона лінія голови облдержадміністрації вирішує проблеми жителів області та міста

18.01.2016 08:25:05

Продовжується робота по вирішенню проблем жителів області, з якими звертаються на «гарячу» телефонну лінію голови обласної державної адміністрації Андрія Путілова. Як повідомляє відділ роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації у липні місяці надійшло 243 звернення від громадян.

Окрім городян обласного центру найбільше звернень надійшло від мешканців населених пунктів Білозерського та Генічеського районів.

Були виконані звернення які стосувались невідкладного виконання: терміновий ремонт водопостачальної мережі на подвір’ї матері військовослужбовця із зони АТО та  забезпечення життєво необхідними ліками  хворого на діабет заявника.

У зв’язку з впровадженням спрощеного порядку призначення та надання субсидій населенню збільшилося число звернень щодо сприяння у переоформлені особових рахунків та видачі довідок житлово-комунальними службами.

Також темами звернень стали: неналежне надання житлово-комунальних послуг, надання соціальних пільг і допомоги, якість транспортного обслуговування.

Загалом завдяки налагодженій роботі фахівців «гарячої» телефонної лінії позитивно вирішено 43 питання, у стадії розгляду знаходяться 70 звернень. За 104 зверненнями надано консультації та роз’яснення щодо норм законодавства, актуальних питань державної політики, а також необхідну довідкову інформацію та психологічну підтримку.

Нагадаємо, що «гаряча» телефонна лінія голови облдержадміністрації Андрія Путілова розпочала свою роботу 15 жовтня 2014 року.

Корисні посилання