Генічеський район відвідав аташе політичного відділу Посольства Японії в Україні Хірано Такаші

06.02.2015 17:43:00
Генічеський район відвідав аташе політичного відділу Посольства Японії в Україні Хірано Такаші

05 лютого 2015 року Генічеський район з неофіційним візитом відвідав аташе політичного відділу Посольства Японії в Україні Хірано Такаші.

Мета візиту – вивчити суспільно-політичну ситуацію у південному регіоні країни, проаналізувати зміну політичних поглядів після виборів до Верховної Ради України, поспілкуватися з людьми, громадськими діячами, активістами кримськотатарського руху, ознайомиться з проблемними питаннями. Аташе цікавився Херсонщиною як прикордонною зоною з Кримом, анексію якого Японія не визнала.

У поїздці по району його супроводжували заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Олексій Сищенко і начальник відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації Сергій Рогожкін.

В ході візиту Хірано Такаші у селищі Новоолексіївка зустрівся з представниками регіонального Меджлісу кримськотатарського народу, відвідав мечеть, потім побував на контрольно-пропускному пункті «Чонгар», де ознайомився з його роботою, спостерігав за порядком перетину кордону.

Далі аташе побував у Генічеську. Він зустрівся з головою Генічеської районної державної адміністрації Олександром Воробйовим та заступником голови районної державної адміністрації Гульнарою Бекіровою. У ході зустрічі Олександр Воробйов зазначив, що наш край унікальний своїми багатствами і важливо відновити залучення інвестицій в Арабатську Стрілку та подякував представника Японії за інтерес до нашого регіону і висловив сподівання, що співпраця між нашими країнами буде плідною.

Хірано Такаші також відвідав Генічеський краєзнавчий музей, де ознайомився з історією нашого району, переглянув виставку волонтерського руху, поспілкувався з місцевими журналістами.

По закінченні свого візиту високопоставлений гість відвідав оздоровчий комплекс «Інтер Медікал Еко Сіті», що на Арабатській Стрілці. Аташе посольства Японії повідомив, що його країна готова залучити своїх експертів для надання допомоги з реформування економіки України, але необхідно визначити, в які галузі будуть потрібні такі фахівці.

Хірано Такаші висловив подяку керівництву району та його мешканцям за наданий прийом.

Корисні посилання