Головна ялинка Великолепетиського району засяяла у День Святого Миколая

22.12.2014 17:13:00

19 грудня 2014 року на центральній площі селища відбулась святкова концертна програма до Дня Святого Миколая та відкриття районної новорічної ялинки, яку підготували творчі працівники районного Будинку культури

19 грудня 2014 року на центральній площі селища відбулась святкова концертна програма до Дня Святого Миколая та відкриття районної новорічної ялинки, яку підготували творчі працівники районного Будинку культури.
На свято зібралося чимало люду, більшою частиною якого були діти, адже саме вони найбільше чекають дня святого Миколая з надією отримати солодкі подарунки.
Відкрили святковий захід дитячі вокальні ансамблі районного Будинку культури піснею «Святий Миколай». Далі маленькі дітки – янголи розповіли, як вони чекають і зустрічають Святого Миколая і разом з дитячим танцювальним колективом «Смайлики» (керівник Олена Буряк) потішили глядачів таночком маленьких янголят.
Всіх присутніх зі святом привітали голова районної державної адміністрації Зіновій Тичківський та селищний голова Валентина Якименко.
Ведуча заходу Наталія Дмитренко запросила дітей до конкурсу на найкраще новорічне привітання, яке вони писали на плакатах. Також пограли в цікаву гру-естафету. За участь у конкурсах діти отримали солодкі призи.
Продовжуючи святкову програму ведучі дівчатка в ролі зірочок (учасниці дитячого драматичного колективу, керівник Наталія Дмитренко) коротко розповіли історію свята Святого Миколая. І нарешті, головна подія свята – поява Святого Миколая, який привітав усіх зі святом, побажав усіляких гараздів та подарував присутнім діткам та дорослим пісню. 
Продовжилася концертна програма виступами дитячих творчих колективів: дитячі вокальні ансамблі «Гармонія», «Октава», Діана Пинська (керівник Ірина Горішня), дитячі вокальні ансамблі «Водограй», «Домісолька», «Роксоланочка», дует у складі Тетяни Самусь та Олександри Бровко (керівник Олена Токар), дитячий вокальний ансамбль дитячої школи мистецтв (керівник Анна Понамарьова), танцювальний колектив «Імпульс» (керівник Олена Буряк). Святий Миколай не стояв осторонь, а разом з дітками танцював та водив хороводи.
І на завершення свята Святий Миколай під гучні оплески дітлахів засвітив головну красуню новорічних свят – ялинку. Після заключних слів-побажань Святого Миколая та ведучих присутні на святі діти отримали солодкі подарунки. Свято пройшло цікаво, весело та по-казковому чарівно.

Корисні посилання