Громадські експертизи

17.01.2016 12:12:00

Громадська експертиза діяльності Херсонської обласної державної адміністрації щодо реалізації обласної програми «Розвиток освіти Херсонщини – інвестиції в майбутнє регіону»:

-  Матеріали громадскої експертизи;

- Запит Громадської ради при обласній державної адміністрації щодо проведення громадської експертизи;

 - Розпорядження голови обласної державної від 07 лютого 2017 року № 55 «Про проведення громадської експертизи діяльності обласної державної адміністрації».

 

Громадська експертиза реалізації обласної програми протидії торгівлі людьми на період до 2010 року

Предмет проведення громадської експертизи: стан реалізації обласної програми протидії торгівлі людьми на період до 2010 року, затвердженої рішенням обласної ради від 04 жовтня 2007 року № 409.
Строки проведення громадської експертизи: 2008 рік – січень-вересень 2009 року.
Матерiали експертизи

 

Громадська експертиза діяльності обласної державної щодо реалізації державної молодіжної політики

Молодіжна політика є інструментом, що має забезпечити у комплексі стратегічного розвитку країни геополітичну конкурентоспроможність Української держави, а також розвиток місцевих громад та суспільства протягом наступних 10-15 років. Різноманітні дані аналізу та прогнозів середньо- та довгострокових тенденцій визначають, що найбільш важливими змінами майбутнього є перехід до самоорганізації суспільства. Самоорганізація громадян, їх об’єднань та бізнесу, їх взаємодія – мають стати основою суспільства майбутнього. Треба визначити, що ефективна практична реалізація може відбуватися насамперед на рівні місцевих громад, що наближені до реальних потреб та участі молоді. Розбудова молодіжної політики «знизу до гори» має збалансувати державну політику та стати її пріоритетом.
Матерiали експертизи

 

Громадська експертиза діяльності обласної державної адміністрації щодо утвердження гендерної рівності в області 2010

Предмет проведення громадської експертизи: аналіз діяльності Херсонської обласної державної адміністрації щодо утвердження гендерної рівності в області; пошук ефективних шляхів реалізації обласної програми з утвердження гендерної рівності в області на період до 2010 року, затвердженої рішенням обласної ради від 18 грудня 2007 року № 506; надання відповідних фахових пропозицій та рекомендацій для прийняття ефективних управлінських рішень з урахуванням думки зацікавленої громадськості
Строки проведення громадської експертизи: серпень 2009 року – квітень     2010 року.
Звiт про громадську експертизу

 

Громадська експертиза діяльності обласної державної адміністрації у сфері захисту прав дітей у 2009-2010 рр

5 листопада 2008 р. Кабінет Міністрів України затвердив постанову № 976 «Про порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади». Постанова забезпечила належні умови для участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. Саме цей механізм було використано для проведення аналізу, виявлення та узагальнення існуючого досвіду у сфері захисту прав дітей в Херсонській області.

Відповідно до постанови КМУ № 976 було витримано процедуру проведення громадської експертизи, а для забезпечення її результативності розроблено відповідну методологію.
Так, предметом громадської експертизи було визначено діяльність Херсонської обласної державної адміністрації щодо забезпечення захисту прав дітей у 2009-2010 рр.
Метою громадської експертизи було: оцінити діяльність обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів щодо реалізації державної політики з захисту прав дітей у 2009-2010 рр., виконання ними Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини та розробка рекомендацій щодо її покращення.
Завантажити звiт

 

Громадська експертиза діяльності Голопристанської районної державної адміністрації щодо виконання районної програми Репродуктивне здоров’я нації на 2011-2015 роки

Протягом січня – березня 2013 року Голопристанський районний благодійний фонд “Свята Ольга”, реалізуючи своє право на участь у формуванні та реалізації державної політики, здійснив громадську експертизу діяльності Голопристанської районної державної адміністрації щодо виконання районної програми “Репродуктивне здоров’я нації на  2011 – 2015 роки”. Зазначена експертиза проведена у відповідності до Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 р. № 976.
Громадська експертиза здійснювалася групою експертів, до якої входили представники Голопристанського районного благодійного фонду “Свята Ольга”та залучені фахівці Херсонської міської молодіжної організації “Нова генерація”, які володіють досвідом з проведення громадської експертизи і знаннями у сфері державного управління.
Матерiали експертизи

 

Корисні посилання