Херсонці долучилися до святкування Дня незалежності України

24.08.2018 08:13:41
Херсонці долучилися до святкування Дня незалежності України

24 серпня представники обласної та міської влади, військові, активісти та всі небайдужі містяни зібралися на головній площі Херсона, щоб долучитися до  урочистого мітингу з нагоди святкування найбільшого національного свята нашого народу - Дня незалежності України.


З вітальним словом до жителів Херсонщини звернувся голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв: «День незалежності показує, що ми можемо жити самостійно в своїй державі. Ми маємо цінувати вклад наших пращурів та сучасників у те, щоб ми могли вільно називати себе українцями, а над нами майорів синьо-жовтий прапор. Важливим питанням сьогодні є територіальна цілісність нашої держави, духовна міцність, та збереження серця нашої країни – державної мови. За соціологічним опитуванням, 85 % громадян України вважають себе українцями, і я радий, що ми одна велика родина!».

Долучився до привітань народний депутат України Олександр Співаковський:«Україна завжди мала складну історію: народ роками виборював і захищав право бути вільним. Незалежність і свобода - дві ключові цінності, які визначають життя будь-якої людини. Сьогодні армія, яка боронить країну від ворога, наша мова, що захищає наші серця, і віра, яку підтримує наша церква - основні атрибути нашої держави. І вони завжди захищатимуть нашу Україну».

У рамках святкування голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв передав від усієї Херсонщини військовослужбовцям 503 окремому батальйону морської піхоти автомобілі для службового користування.


А з 10 години на площі Свободи у Херсоні почалося пряме включення зі святкового військового параду у Києві.Корисні посилання