Андрій Гордєєв проінспектував ремонт дороги у Голій Пристані

09.06.2018 09:35:47
Андрій Гордєєв проінспектував ремонт дороги у Голій Пристані

8 червня у рамках робочого візиту до Голопристанського району голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв проінспектував поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-57 Олешки – Гола Пристань – Скадовськ на ділянці км 20+200 – км 26+600 в Херсонській області довжиною 6, 4 км.

Роз’яснення надавали заступник начальника з експлуатаційного утримання автодоріг Служби автомобільних доріг у Херсонській області Ігор Школенко та представник ПрАТ «Броварське дорожньо-будівельне управління №50», що виконує ремонтні роботи, Юрій Чайка.

Вартість ремонту складає понад 50 млн грн.

Роботи виконуються з використанням щебенево-піщаної суміші С-5, асфальтобетону щільного типу А марки 1 та щебенево-мастикового асфальтобетону.

Бригада працює тиждень, вся реконструкція дороги займе до трьох місяців, залежно від погодних умов.

«Ми продовжуємо ремонтувати дороги до курортних напрямків. Такі ж роботи із застосуванням технології ресайклінгу ведуться на 15 кілометрах М-14 у напрямку до Запорізької області. На черзі Берислав –Марянське та Надеждівка. До кінця вересня плануємо зробити всі дороги в межах виділеного нам фінансування», - наголосив очільник Херсонщини Андрій Гордєєв. Корисні посилання