Херсонщина відзначила День українського добровольця

14.03.2019 10:21:38
Херсонщина відзначила День українського добровольця

Сьогодні, 14 березня, вся країна відзначає День українського добровольця.

Саме вони, справжні патріоти, в скрутний для нашої країни час, стали на  захист  суверенітету й територіальної цілісності України.

Сьогодні переважна більшість добровольців продовжує захищати країну вже у лавах української армії. Своїми героїчними вчинками та самовідданою службою вони постійно доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Україну та її народ віддати найдорожче – своє життя.

У цей день військовослужбовці, їх родини а також перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій долучилися до літії за загиблими Героями України у храмі Святої мучениці цариці Олександри.

Присутні згадали тих, хто віддав своє життя за незалежність, цілісність  української землі. Поіменно помолилися за загиблих Героїв України.

Після літії усі рушили до Алеї Героїв Незалежної України, де разом заспівали Гімн України та  поклали квіти до стендів зі світлинами із загиблими Героями.

Добровольці кажуть, що ті, хто став на захист рідної держави –люди доброго серця й душі. Вони є Янголами-Охоронцями України і сьогодні. Бажання стати на захист рідної країни, її громадян це поклик душі. Саме тому хлопці й дівчата, починаючи ще з 2014 року  вступають до лав Збройних Сил України і, не вагаючись,  готові жертвувати своїм  здоров’ям і навіть життям заради добробуту й незалежності всієї України.Корисні посилання