Херсонщина запрошує на Міжнародну акцію «Нащадки вільних» ім. князя Острозького

09.08.2018 10:37:49
Херсонщина запрошує на Міжнародну акцію «Нащадки вільних» ім. князя Острозького

13 серпня на базі оздоровчого табору ім. ю.Гагаріна (м. Скадовськ, вул. Нічика,10) пройде Міжнародна акція «Нащадки вільних» імені князя К.І. Острозького, яка спрямована на вивчення сучасних виховних систем у сфері національно-патріотичного виховання, узагальнення та поширення найкращого досвіду у цій сфері. Захід відбуватиметься за підтримки Міністерства молоді і спорту України, Херсонської обласної державної адміністрації та громадських організацій.

Нагадаємо, що в рамках заходу молодь із різних регіонів України протягом семі днів (з 13 по 19 серпня) ознайомляться із сучасними виховними системами у сфері національно-патріотичного виховання, зокрема, із досвідом країн Європи; здійснять обмін інформацією щодо використання у національно-патріотичному вихованні знань про досвід боротьби за національний суверенітет І державну незалежність; вивчатимуть сучасні успішні практики європейського досвіду щодо утвердження національно-патріотичної, громадянської свідомості дітей та молоді, їх адаптація і поширення їх у громаді; напрацьовуватимуть платформи світоглядної сумісності патріотичної молоді країн Європи;

Національно-патріотичне виховання є одним із головних факторів, що визначають успішний розвиток особистості, формування відповідального громадянина України. Актуальність акції полягає у всебічному розвитку молодого покоління з метою виховання у них любові до України та забезпечення дружніх міжнародних відносин.

Використання досвіду інших держав як теоретичного, так і практичного, дозволить сформувати найбільш ефективну виховну систему у сфері національно-патріотичного виховання та впроваджувати її в Україні.

Запрошуємо до участі!Корисні посилання