Херсонщина зустріла 9-й потяг Єднання України

12.10.2017 14:01:47
Херсонщина зустріла 9-й потяг Єднання України

Сьогодні до нашої області знову прибув вже 9-й змагальний «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Вчора він побував на Миколаївщині, а вже завтра відправиться до Запоріжжя, аби налагодити діалог між молоддю з різних регіонів.

Зокрема, дев’ятий військово-реконструкторський потяг організовано з 7 по 22 жовтня. Його учасниками стануть близько 150 чоловік з усієї України, які слідуватимуть за маршрутом: Київ – Хмельницька область – Южноукраїнськ (Миколаївська область) – Миколаїв – Херсон – Скадовськ – Запоріжжя – Харків – Конотоп – Глухів – Крути – Чернігів – Київ – Вінниця – Київ.

На Херсонщині учасники акції відвідали о.Джарилгач у Скадовському районі, де урочисто закрили до весни волонтерський опорний пункт "Душа Півдня", який працював понад місяць для реабілітації всіх бажаючих учасників АТО.

Організатори зазначають, що концепція потягів полягає у підтримці і популяризації національно-патріотичного виховання молоді. Дев’ятий військово-реконструкторський потяг присвячений, зокрема унікальному явищу в Україні – реконструкторським та рольовим течіям.

Нагадаємо, що вперше до Херсона “Потяг єднання України “Труханівська січ” завітав 19 грудня минулого року. Зустрічав патріотів голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, який подякував молодим людям за завзятість та позитивний настрій із яким вони роблять свою благородну справу.

В ході зустрічі пасажирам потягу було запропоновано увійти в роль депутатів облради та поставити головуючим запитання. Хлопці і дівчата активно підійшли до пропозиції.

Такому дійству вдається зблизити та об’єднати українців, особливо у такий нелегкий для країни час.Корисні посилання