Херсонщину відвідає Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз

14.03.2019 09:11:14
Херсонщину відвідає Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз

15 березня до Херсонської області з робочою поїздкою завітає Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз, під час якої планується огляд КЗ «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Херсонської обласної ради, огляд умов лікування та реабілітації у центрі високоспеціалізованої медичної реабілітації на базі комунального закладу «Обласна лікарня відновного лікування» Херсонської обласної ради. Також Міністр зустрінеться з ветеранами області та візьме участь у підписанні Меморандуму про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів України та Херсонською обласною державною адміністрацією.

Попередня програма робочої поїздки Міністра у справах ветеранів України Ірини Фріз:

9.45  – 10.45 Ознайомлення Міністра у справах ветеранів України ФРІЗ Ірини Василівни з матеріально-технічною базою та умовами лікування ветеранів у комунальному закладі «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Херсонської обласної ради (м.Херсон, просп. Ушакова, 65).

11.00 – 12.00 Огляд Міністром у справах ветеранів України ФРІЗ Іриною Василівною умов лікування та реабілітації у центрі високоспеціалізованої медичної реабілітації на базі комунального закладу «Обласна лікарня відновного лікування» Херсонської обласної ради (м.Херсон, вул. Нестерова 1-а).

13.00 – 15.30 Зустріч Міністра у справах ветеранів України ФРІЗ Ірини Василівни з ветеранами Херсонської області на якій заплановано підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів України та Херсонською обласною державною адміністрацією (м.Херсон, пл. Свободи, 1, зал засідань, І поверх).

Запрошуємо представників ЗМІ до участі!Корисні посилання