Херсонські військові служби правопорядку відзначили 15-ту річницю

19.04.2017 14:22:56
Херсонські військові служби правопорядку відзначили 15-ту річницю

Сьогодні, 19 квітня, відзначається професійне свято – День Військової служби правопорядку в Збройних Силах України.

Військова служба правопорядку у Збройних Силах України була створена у 2002 році відповідно до Закону України “Про Військову службу правопорядку у Збройних Силах України”.

У зв’язку з процесом швидкої мілітаризації Херсонщини, в область для оборони південних рубежів держави було передислоковано значну кількість військ, тому зросла чисельність військовослужбовців.

Завдяки зусиллям обласної державної адміністрації та підтримки Міністерства оборони України у короткий термін створено Херсонський зональний відділ Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, який є злагодженим і дієвим механізмом, що забезпечує дотримання законності та правопорядку в дислокованих військових підрозділах.

Так, сьогодні з нагоди 15-ї річниці з дня утворення в Херсонському зональному відділі Військової служби правопорядку відбулися урочистості.

Нагороди, подяки і вітання військові приймали від обласної влади, керівництва Херсонського гарнізону, Головного управління Служби правопорядку Збройних Сил України.

Звертаючись до присутніх, у своєму виступі заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан зазначив, що Україні життєво необхідна сучасна армія, здатна дати відсіч будь-якому ворогові, захистити народ, відстояти незалежність держави.

«Саме тому для становлення дієздатної української армії так потрібний ваш професіоналізм та відповідальність, чесність і патріотизм», - наголосив він та побажав військовим міцного здоров’я, щастя, енергії, наснаги, поваги і людської шани.

Протягом свого існування Військова служба правопорядку в Збройних Силах України пройшла непростий шлях від формування та становлення до утвердження як спеціальне правоохоронне формування у складі ЗСУ, здобула авторитет серед військових та правоохоронних структур держави.

Додатково. Військова служба правопорядку у Збройних Силах України - спеціальне правоохоронне формування у складі Збройних Сил України, призначене для забезпечення правопорядку і військової дисципліни серед військовослужбовців Збройних Сил України у місцях дислокації військових частин, у військових навчальних закладах, установах та організаціях, військових містечках, на вулицях і в громадських місцях; для запобігання злочинам, іншим правопорушенням у Збройних Силах України, їх припинення; для захисту життя, здоров'я, прав і законних інтересів військовослужбовців, військовозобов'язаних під час проходження ними зборів, працівників Збройних Сил України, а також для захисту майна Збройних Сил України від розкрадання та інших протиправних посягань, а так само для участі у протидії диверсійним проявам і терористичним актам на військових об'єктах.Корисні посилання